Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak przekonać niebieskiego żeby trochę zainteresował się #budownictwo i #majsterkowanie?

Dziś coś popsułam i wymagało to pilnej naprawy. Niebieski oczy jak 5 zł zaczął szukać w necie i mówić co mam robić. Nie dość że zrobiłam sobie krzywdę to jeszcze pogorszyłam uszkodzenie. Niebieski olał to, powiedział że najwyżej zapłacimy Właścicielce i wyszedł do pracy. No to poprosiłam kolegę który ma przyjść i ogarnąć.

Niebieski oczywiście ma teraz wybuch ego że kazał mi zostawić i że nie dałam mu pomyśleć. W sumie to on nie ogarnia nawet prostych napraw i czasem ja lepiej ogarne niż ale oczywiście jak mu mówię żeby się nauczył to foch. Za to hindusów budujących baseny w środku niczego to ogląda godzinami. #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f60b5788679b6c666e7c3bc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 10
stary pierdziel: Ale po co od razu uczyć niebieskiego? Zatkał się odpływ? Zawsze możesz do przepchnięcia rury zawołać jakiegoś innego, prawdziwego mężczyznę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niektórzy świetnie się na tym znają i mają do takich prac odpowiednie, solidne narzędzia, którymi potrafią posługiwać się bardzo sprawnie. Niektórzy mogliby by nawet ciebie nauczyć paru trików tak abyś sama potrafiła radzić sobie w przyszłości w problematycznych sytuacjach.

Zaakceptował: LeVentLeCri