Wpis z mikrobloga

to że na planie nie jest to określone nie znaczy, że te zajęcia w związku z pandemią nie będą zdalnie


@jaksa0: W planie jest napisana sala, a jak zadzwoniłem do dziekanatu to ci powiedzieli że wszystko ma być stacjonarne. Chyba będziemy pisać do dziekana w tej sprawie.
W planie jest napisana sala


@Cierniostwor: to nic nie znaczy, też mam sale określone w planie, a wszystkie zajęcia mam zdalnie.

a jak zadzwoniłem do dziekanatu to ci powiedzieli że wszystko ma być stacjonarne


WTF? Nie wierzę, że ktoś się zgodził na prowadzenie wykładów w 100% stacjonarnie. Co do ćwiczeń też zresztą wątpię, raczej uczelnia stara się co tylko się da robić zdalnie.
@jaksa0: Tak mi powiedzieli w dziekanacie, że na niestacjonarnych jest mało studentów wiec można. Mam zadzwonić drugi raz z dyktafonem? xD Mamy nadzieje że prowadzący zgodzą sie na zdalne nauczanie, będziemy walczyć xD
@Cierniostwor: To z góry powiem że przegraliście. Macie mało studentów więc możecie mieć stacjonarnie, nawet im to na rękę żeby ktoś miał na miejscu, więc to co mówili w dziekanacie to prawda. Wykłady zdalne dotyczą dużych kierunków, kilkadziesiąt osób.
@Cierniostwor co do wykładów to o ile mi wiadomo wytyczne prorektora ds. kształcenia przewidują wyklady zdalne i hybrydowe bez względu na rodzaj i liczebność kierunku. Co do reszty zajęć to już zależy wyłącznie od władz dziekańskich. Zajęcia zdalne to nie jest żadne prawo, a wyłącznie konieczność ograniczenia ilości osób przebywających w budynkach uczelni. Ale próbować oczywiście zawsze można ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Cierniostwor:

Chodzi o naszą wolność do studiowania z dowolnego miejsca, może przegramy ale nie bez walki ;)

Chodzi o bezpieczeństwo sanitarne a nie żeby studentom było wygodnie. Jest was mało = jest bezpiecznie = #!$%@?ć