Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vaerlin: nie za pół roku tylko za miesiąc. Pytanie stąd że nie jestem w temacie, a potrzebuję kupić telefon. Może znajdzie się ktoś kto jest na bieżąco i podzieli się swoją opinią i nie będzie się bez sensu #!$%@?ł ¯\_(ツ)_/¯
@icanthelpthat: troche zle formulujesz pytanie. Pixel 5 bedzie kosztowal w okolicach 3-4k, chociaż patrząc na tegoroczne trendy spodziewałbym się 5k. Wprowadzasz zamieszanie tym, że porównujesz go do zakupu tel za 1,5k. I teraz tak, jeżeli spojrzysz czy na to, czy lepiej kupic Pixela 5 czy inny tel w podobnej cenie (3-4k), to poczekaj na premierę. Bo Pixel 4 okazał się niebywałym szrotem, od którego czasami lepiej było kupić tel za te
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krizis: te 1500 to przecież oczywista ironia. Dzięki za sensowną odpowiedź. Jeszcze myślałem nad pixelem 4a ale nie ma chyba ładowania indukcyjnego.

@poCoWamMojNumerTelefonu: do apple chyba jeszcze nie dorosłem. Wcześniej miałem windowsphony teraz mam androida i jeszcze nie do końca wszedłem w ten system, a jakbym jeszcze musiał ogarniać nowy ekosystem to w ogóle masakra.