Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Za każdym tęczowym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #bekazlewactwa #lgbtrtvagd #heheszki #humorobrazkowy #bekazpodludzi

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  Niby bosak tak dba o gospodarkę, ale marihuany to już nie chce zalegalizować. Ciekawe czemu XD
  #konfederacja #bosak #neuropa #bekazprawakow

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  No czemu to trafiło na mnie?
  Na początku studiów, czyli parę lat temu zebrała się nasza paczka znajomych (5 niebieskich i jedna różowa). Potem niektórzy poszli na różne specjalizacje, ale kontakt w miarę utrzymaliśmy, tak jak i utrzymała się nasza konfa na messengerze, na której smieszkowalismy.
  Ta różowa całkiem spoko, trochę szara myszka, ale od początku było widać że mają się ku sobie z jednym gościem z naszej grupki.
  Tak się też złożyło, że byłem takim ich mediatorem w ich miłosnych podchodach (sam mam różową). To znaczy, on do mnie pisał o poradę w sprawach związku z tą dziewczyną, jak i ona pytała o poradę w związku z nim. Dużo im pomagałem, po jakimś czasie zostali razem (chociaż się nie ujawniali jakoś bardzo). No można powiedzieć że zostałem ojcem tego związku ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Problem przyszedł po ponad pół roku. Ona pracuje na recepcji w dość dużym korpo, gdzie rozmawia/pomaga gościom. Jednego dnia przyjechała delegacja z Włoch. A ona rzekomo magicznie została oczarowana jakimś urokiem i przespała się z jednym z nich ¯\(ツ)/¯. Pić rel. Wieczorem coś tam pisała, że w sumie sobie trochę gadali, ale to wszystko. Co mam robić? Powiedzieć kumplowi czy trzymać jej stronę? Czy nie robić nic? Oboje są moimi równorzędnymi znajomymi

  #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (156)