Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  oficjalnie zostałem pedałem
  oto moje pierwsze w życiu rurki
  jeszcze z dziurami
  możecie mnie ruchać panowie

  odpowiedzi (112)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  #bekazpisu #prawo #policja #pracbaza #zalesie
  I jak w tym kraju z gówna ma żyć taki zwykły robak ja. Byłem świadkiem pobicia, 3 typków pobiło jakiegoś faceta i uciekło, zadzwoniłem po karetkę, policję.
  Czas na zeznania itp, mam powiedzieć co widziałem itp. Powiedziałem wszystko co widziałem. Teraz o mojej pracy, pracuje jako urzędnik za marne 2500 na rękę, po tygodniu od zeznania przychodzi do mnie radny miasta , razem z burmistrzem ; zapytacie dlaczego ? Bo 1 z tych typków co pobił tego Pana to syn tego radnego i jak nie wycofam zeznań to nasram mu do papierów. Więc mam to zrobić tak, że niby nie widziałem pobicia tylko jakąś grupkę chłopaków ale to nie wiadomo czy to oni byli i tylko tak pod wpływem stresu ich wskazałem.
  Teraz możecie sobie wyobrazić co się stanie jak tego nie zrobię. Bo opcji jest kilka:
  1. Nie mogą mnie zwolnić normalnie, chyba że zmienią regulamin urzędu i usuną jeden etat - wtedy przez rok czy jakiś tam okres czasu w tym wydziale co pracuje nikt nie będzie mógł być zatrudniony.
  2. Powiedzenie, wskaż mi człowieka a ja coś na niego znajdę. Niestety to jest takie gówniane środowisko, że zaraz by mi coś znaleźli żeby wywalić mnie dyscyplinarnie a jak nie to by podkładali kłody pod nogi tak, żeby się w końcu coś znalazło. A no i dochodzenie swoich praw 5 lat jak wszystkie urzędy w mieście i powiecie to ta sama władza - POWODZENIA.
  3. Zero podwyżek, nagród - bo przecież nie każdy musi je dostawać, traktowanie jak gówno, ściąganie z urlopów itp. - i weź pracuj w takiej atmosferze. Nic tylko się zwolnić, a gdzie pójdę po leśnictwie i z doświadczeniem w pracy jako urzędnik / leśniczy ? Do dupy, kasa w biedronce to maks.

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #5f66320af49ad326e7b1a4b4
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
  Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)

 • odpowiedzi (7)