Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Sialala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #bekazpisu #neuropa

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Jakieś dwa miesiące temu mojej babci zepsuł się telewizor. Stary kineskopowy rzęch, głośniki w nim już tak buczały, że po pół godziny oglądania łeb bolał, na pilocie połowa przycisków nie działała.
  Ja już od dawna chciałam jej kupić nowy, w końcu dla starszej osoby to jedyna rozrywka. Tylko, że jakbym kupiła drugi jak tamten działał to bym tylko opierdziel zebrała, przecież to jeszcze dobre xD
  No więc wszystko fajnie, nadarzyła się okazja, zamówiłam jakiś najtańszy led 40 cali, nic lepszego i tak nie ma sensu dla 75letniej babci.
  Wszystko elegancko podłączone, zaprogramowane, pilot też fajny z dużymi przyciskami, babcia zadowolona.

  Wczoraj przyjechałam ją odwiedzić a w pokoju pic rel xD. Babcia uradowana mówi, że zepsuł się tylko zasilacz, sąsiad jej naprawił i sobie zmieniła z powrotem na kineskopowy, bo w tym nowym to postacie takie duże i kolory trochę dziwne i jak sobie otwierała okna w pokoju i był przeciąg to bała się że spadnie xD
  I weź tu człowieku chciej dobrze ¯\(ツ)

  #gorzkiezale i #polskiedomy w 4/5, brakuje tylko paprotki albo bluszczu na meblościance
  pokaż całość

  odpowiedzi (55)

 • avatar

  Nasz narodowy champion po serii zwycięstw nadal utrzymuje wysoki poziom. Pare dni temu ogłoszono chęć kupna przez Polskę armeńskiej giełdy, dzisiaj świat obiegła informacja o wprowadzeniu stanu wojennego w tym kraju. Czy to nadal pech czy może nasz antymidas posiada nadprzyrodzone zdolność?
  #wojna #bekazpisu #gielda

  odpowiedzi (20)