•  

  Coraz bardziej myślę, że ci ludzie którzy protestują przeciwko 5G i szczepionkom to zagrożenie społeczne.

  Czemu? Bo nie dopuszczają do siebie krytyki, że mogą się mylić. Nie potrafią i nie chcą dyskutować.

  Oni narzucają swoje tezy.
  Jeżeli wytkniesz im jedną rzecz która wg ciebie jest manipulacją, a oni padli jej ofiarą, często reagują GNIEWEM i rzucają komentarze w stylu ,,jak za kilka lat zrobią to i to z antenami to zobaczysz" ,,ty się nie znasz, wiem o co ci chodzi, koniec rozmowy, nie chce z tobą gadać" ... czyli takie głupie, pospolite wysrywy, mowa potoczna i zero informacji.

  Oni zachowują się coraz bardziej jak te świry z wieców LGBT - powiesz im FAKTY i PRAWDE, że transseksualizm jest postrzegany w świecie psychologii/psychiatrii klicznej jako zaburzenie psychiczne, to oni zareagują GNIEWEM i zaatakują cie... werbalnie lub nawet fizycznie

  #koronawirus #5g #pandemia #dyskusja

  •  

   @Granat556: Dokladnie tak wodze wyznawcow 5G i szczepien - kazda krytyka jest z gory odrzucana jako brednie. To jest famatyzm.

  •  

   @RoastieRoast Każdy zdrowy psychicznie człowiek jest w stanie przyjąć do wiadomości, że może się mylić ¯\(ツ)

   +: asd23434asd, szynszyla2018 +3 innych
  •  
   asd23434asd

   +2

   @Granat556: przecież oni nawet uważają że ten głośny ostatnio przeszczep płuc to są aktorzy i spisek xD

  •  

   @Granat556 Ja ignoruję takich ludzi i w ogóle mnie ten temat praktycznie nie dotyczy. Bawisz się w nawracanie na fejsie?

   +: Dutch
  •  

   @taktoto Nie. Moja matka jest jednym z nich ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   @Granat556 bo dużo z nich jest chora psychicznie

  •  

   @Granat556: Przeciętny proszczepionkowiec i 'I fucking love science' soyface też gówno wie na ten temat, jak obejrzał dwa pop naukowe filmy na youtube to już sukces. Za to jest pierwszy do arogancji i wyzywania od chorób psychicznych.

  •  

   @Granat556: > Oni zachowują się coraz bardziej jak te świry z wieców LGBT - powiesz im FAKTY i PRAWDE, że transseksualizm jest postrzegany w świecie psychologii/psychiatrii klicznej jako zaburzenie psychiczne, to oni zareagują GNIEWEM i zaatakują cie... werbalnie lub nawet fizycznie

   Co Ty gadasz za głupoty chłopie. Żeby być sklasyfikowanym jako osoba transseksualna w Polsce należy przejść badania wykluczające wszelkie choroby psychiczne - stosuje się tutaj dokładnie ten sam test co przy pozwoleniu na broń (MMPI-II) oraz pięć innych testów. Czyli w skrócie osoba zmieniająca płeć jest bardziej zdrowa psychicznie niż Ty bo podejrzewam, że owego testu, który kosztuje 600 zł nigdy nie robiłeś.

  •  

   @Niraya: 600 zł za potwierdzenie, że jest się zaburzonym psychicznie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @volft: Tak dokładnie. Wychodzi między innymi: schizofrenia, zaburzenia tożsamości, bordeline, depresja i wiele, wiele innych. Jest oczywiście też wskaźnik tego czy osoba badająca chcę się przypodobać badającemu, czy oczekuje od innych poklasku oraz czy kłamała podczas testu żeby określić czy test jest w ogóle ważny. No i czas to jest kluczowe. Im wolniej odpowiadasz i dłużej robisz test tym jest on mniej wiarygodny dla sądu ze względu na to, że zaczynasz zbytnio analizować pytania i oszukiwać w teście. Jeżeli nie masz żadnych zaburzeń oraz zbytnio podwyższonych wskażników to biegły sądowy stwierdza, że rzeczywiście jesteś osobą zdrową psychicznie :)

  •  

   @Niraya Osoba które chce okaleczyć się (bo nie dochodzi do żadnej zmiany płci i nigdy nie dojdzie z punktu widzenia biologii) jakie ma motywy do tego? Komfort emocjonalny tak?

   A czemu chce osiągnąć ten komfort emocjonalny? Bo ma zaburzenia psychiczne z przyczyną w dzieciństwie.

   Nie ma nikogo wśród tłumu tych chorych psychicznie osób, który chciał zmienić płeć ,,od zawsze". Jest pewien moment w dzieciństwie tych osób, który tak mocno zmienił im psychike, że nie chcą już być mężczyzną czy kobietą.

   Jordan Peterson i wielu psychologów, psychiatrów uważa, że główna przyczyna większości chorób psychicznych leży w pierwszych 3 latach życia dziecka - wtedy mózg ze względu na dominacje fal delta i teta o niskiej częstotliwości jest bardzo podatny na sugestie, ,,programowanie"... przykład: jeżeli dziecko podczas tych 3 pierwszych lat będzie bawiło się tylko z rodzicami i rodzeństwem, to w przyszłości będzie miało problemy z depresją, fobią społeczną i lękiem w kontaktach z innymi ludźmi

   Ciekawostka:
   Żaden człowiek nie potrafi przypomnieć sobie pierwszych 3 lat swojego życia, bo podczas myślenia o tym używamy fal beta, czyli o bardzo wysokiej częstotliwości 14-21 impulsów na sek. Aby przypomnieć sobie ten okres życia, trzeba ,,zestroić się" z częstotliwościami panującymi w tamtym okresie.

  •  

   @Granat556: Aaa dobra Ty z tych co nawet nie wiedzą czym się zajmuje psychiatra to nawet nie wnikam w zarzutkę. Poza tym transseksualizm nie jest już chorbą psychiczną od kilku lat. Póki nie wpiszą tego znowu na listę zaburzeń to zachowujesz się dokładnie tak jak ludzie od 5G o których piszesz bo kwestionujesz ludzi lepszych w tej dziedzinie niż ty.

  •  

   powiesz im FAKTY i PRAWDE

   @Granat556: Fakt jest taki, że transeksualizm nie jest uznany za środowisko naukowe za chorobę psychiczną.

  •  

   @Niraya Dobra. Tutaj masz pewną racje. Rzeczywiście czytam teraz, że transseksualizm został wykreślony z listy chorób w 2018 r.

   Ale jedno mnie niepokoi... tak opisano ten stan (?) w międzynarodowej klasyfikacji chorób: ,,wyraźna i trwała niezgodność pomiędzy doświadczoną tożsamością płciową osoby a przypisaną jej płcią"

   Nie brzmi ci to właśnie jak zaburzenie psychiczne, problem emocjonalny? Zaczynam zastanawiać się kto mógł dyskutować nad tym czy jest to choroba czy nie.

  •  

   @Granat556: Ale z Ciebie Janusz psychologii i psychiatrii xD