Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mocne sceny ze Stanów - dwóch policjantów z biura szeryfa w Los Angeles zostało postrzelonych w swoim radiowozie patrolując rejony Compton. Kobieta która została postrzelona dwukrotnie w rejon szyi i głowy, znajdując się w okropnym stanie zadzwoniła po pomoc i pomogła zatamować krwotok swojemu partnerowi. Tłum gapiów który się zebrał nad poszkodowanymi policjantami nie zrobił nic aby pomóc postrzelonym.

  Najbardziej tragiczna część tej historii rozegrała się jednak pod szpitalem do którego przetransportowano policjantów. Grupa "aktywistów" stała pod szpitalem grożąc poszkodowanym śmiercią. Tłum pochwalał atak na policjantów oraz starał się zablokować wjazd dla karetek i ambulansów.

  Nie wiemy dlaczego człowiek który postrzelił policjantów zrobił to co zrobił - jak na razie nie stoi za tym żaden motyw, bardzo możliwe że zrobił to z nienawiści do policji, zainspirowany przez ostatnie wydarzenia Stanach.

  Pokażcie ten materiał tym wszystkim polskim juleczkom które piszą "ACAB" - takie i podobne hasła napędzają błędne koło nienawiści niosące ze sobą tragiczne skutki.

  #bekazlewactwa #blm #usa #cotusieodpierdala #swiat
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)

 • odpowiedzi (10)

 • avatar

  Spierdziałem się i śmierdzi
  #gownowpis

  odpowiedzi (131)