Wpis z mikrobloga

@graulv: Kolejne pytanie do ludzi znających się na #apple. Jestem ze świata android + windows i szukam co i jak by tu kupić różowej, stąd te pytania. Rozważam zestaw iPad Pro 11 256 GB WiFi + Airpodsy Pro z promo edukacyjnego + iPhone SE 256 GB. Wchodziłby w grę jeszcze najnowszy iPad Air zamiast Pro, ale sam nie wiem. W każdym razie...

Jaka jest cena pakietu Office na iPada? Chodzi mi o jakąś podstawową wersję do sporadycznego tworzenia dokumentów. Z jakiejś darmowej alternatywy da się korzystać?
  • 12
@graulv: Jako użytkownik ipad 11 pro z perspektywy czasu zdecydowałbym się teraz na zakup auta, albo innego najtańszego ipada z obsługą etui z klawiaturą i Apple pen.
Tablet w większości czasu to u mnie praca biurowa + nauka. Do tych działań spokojnie starczyłby tańszy ipad, trzymałbym się kryterium zakupu czegoś z dużą powierzchnią roboczą (nie mniej niż te około 11 cali).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nofink: w tej chwili ma iPhone 5s o ile się nie mylę, z 16 GB pamięci i to generuje spore problemy aktualnie, bo ten telefon by służył, ale cały jest zapchany przez "system" wg analiy pamięci. Nie wiem jak go oczyścić bez resetu fabrycznego, a z kolei nie chcę jej danych kasować, bo nie wiem jak zgrać wszystkie wiadomości, na których jej zależy. Chyba ma zbyt stary system, żeby to zrobić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nofink: w takim razie też to muszę przemyśleć. Co do lepszego modelu to różowa ma malutkie dłonie i twierdzi, że nie ma lepszego telefonu niż ten wielkości 5s czy też starego SE. Jak wypuścili nowy SE to dyskutowaliśmy o nim i narzekała na wymiary trochę, a wszystko co lepsze jest większe. Dlatego też trochę szkoda, że celuję w SE a nie coś lepszego, ale co poradzić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alWdIjJpz18nHw: trochę kusi mnie ten nowy Air, ale ma być w październiku dopiero i już się cieszyłem, że decyzja sama się podjęła. Po czym okazało się, że dostawa Pro jest najwcześniej 9 października. Więc na urodziny z końcem września się nie wyrobię z żadnym dlatego Air znów wraca do stawki. A on z tego co widzę ma procka o dwie generacje nowszego. Ciężka decyzja. Nie wiem czy te 120 Hz robi