•  

#anonimowemirkowyznania
    Patrzę na ten festiwal wyśmiewania #przemcel i nóż w kieszeni mi się otwiera. Ludzie, serio?

Panowie, ja rozumiem, że to z boku wygląda komicznie, ale niektórzy z Was przesadzają. Grubo przesadzają.

Jaki jest wasz cel? Chcecie, żeby ten chłopak targnął się na swoje życie? Dowartościowuje Was to, co robicie? Czujecie się dzięki temu lepszymi ludźmi? Jeśli tak, jakim prawem robicie to jego kosztem?

Ja wiem, że jego robienie z siebie gwiazdy na Instagramie jest niepoważne. Nie wnikam w powody, przypuszczam, że jest mało inteligentny i ma niskie umiejętności społeczne. Takie sprawił na mnie wrażenie - mieszkałem kiedyś na poznańskim Grunwaldzie i często robiłem zakupy w Lidlu, gdzie był kasjerem. Dobrze go pamiętam przez charakterystyczny wygląd. Nikomu to jednak nie daje prawa do wyszydzania go ani do wypominania mu jego postów, jakkolwiek żenujące by one nie były. Nikomu nie robi tym krzywdy. Normictwo wystarczająco mu dowala, już wystarczy. Wy nawet nie powinniście tego robić z bardzo prostego powodu - wielu z Was ma za sobą straszną przeszłość. Wielu pisze o byciu gnębionymi w szkole, w rodzinie, w pracy czy w otoczeniu. Jednak z jakiegoś powodu nie przeszkadza Wam to w dowalaniu temu chłopakowi, w robieniu ośmieszających memów czy w naigrywaniu się z niego w komentarzach. Wasze przeżycia niczego Was nie nauczyły? Już zapomnieliście jak to boli? Chcecie, aby inni okazali Wam empatię, a sami jej nie macie.

Po prostu nie mieści mi się w głowie, że są ludzie, którzy zachowują się jak szkolni oprawcy niszczący życie cichemu, spokojnemu koledze z klasy, którzy po zadrwieniu z niego w Internetach tak po prostu patrzą w lustro nie mając żadnych wyrzutów sumienia. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego tak wielu inteligentnych ludzi, którzy tworzą ten portal zachowuje się tak, jakby nie rozumiało skutków swoich działań. Ja wiem, że Przemek też zachowuje się tak, jakby nie rozumiał, co robi. Ale on robi krzywdę przede wszystkim SOBIE, a nie Wam. Może wydaje mu się, że inaczej nie zyska przyjaciół. Może wierzy, że tak znajdzie dziewczynę. Może był zawsze na uboczu i chce tylko trochę uwagi. Może nie wie, jak podnieść sobie samoocenę i desperacko chwyta się wszelkich sposobów, jakie przyjdą mu do głowy, stąd te posty na Instagramie. A może za za sobą przerażające wspomnienia ze szkoły czy z domu rodzinnego i sobie z nimi nie radzi. Nie zauważyłem jednak, aby kogokolwiek wyśmiewał i atakował. Natomiast niektórzy tutaj robią to regularnie. Wyśmiewanie czy podpuszczanie do robienia żenujących rzeczy osoby mniej inteligentnej od siebie moim zdaniem prawie nie różni się od sytuacji, gdzie większy bije dla zabawy mniejszego. Oba czyny są równie obrzydliwe i niegodne osoby z RiGCzem.

I nie mówcie, że chcecie mu "pomóc" czy zrobić "terapię szokową". Nie tędy droga. Na tych ostatnich zdjęciach już widzę przerażającą pustkę w jego oczach, gość na bank próbuje ukryć potężną depresję. Na pewno czuje się zagubiony w życiu. Jak zobaczyłem to zdjęcie to aż musiałem dodać tego posta. Ten wyraz twarzy mnie poruszył jako człowieka, który posiada coś takiego jak empatia i zwykłe, ludzkie współczucie.

Zamiast nabijać się z niego uświadomcie mu, co robi nie tak. Tak, wiem, że niektórzy już pisali i ich poblokował. Ale to na pewno lepszy sposób dotarcia do niego niż publiczne okazywanie mu pogardy i pisanie postów, które go po prostu bolą. To jest logika starszego brata, który bije młodszego, żeby "zrobić z niego mężczyznę". To tylko pogorszy jego stan. Jak nie zrozumie 100 razy to pisać 1000, aż zrozumie. Poza tym jak mnie obsługiwał na kasie nie gadałem z nim, ale jak na moje to jest prosty, poczciwy chłopak o dobrym sercu, choć przez swoją niską samoocenę i nieporadność robi dużo błędów. I te błędy na pewno dają mu wystarczająco dużo stresu i powodów do zmartwień. Wy się do tego dokładać nie musicie.

Zastanówcie się nad tym co robicie. Pomyślcie, czy warto potem patrzeć sobie w oczy w lustrze ze świadomością, że może przyczyniło się do czyjegoś samobójstwa. Czy chcecie mieć na sumieniu niewinną osobę?

#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    ID: #5f62075ff49ad326e7b19ccf
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
    Wesprzyj projekt

•  

Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Też byłem klientem w tym lidlu a kierowca przede mną kajzerki kupował
      Przemek to ty ? to takie żarty chyba rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      albo sam przemas albo kolejny cep który nie wie kto to przemcel XD

•  

Jaki jest wasz cel?

@AnonimoweMirkoWyznania:

pokaż spoiler Przem-cel

pokaż spoiler Ba dum tss

A tak na serio to mnie chłopak nie obchodzi zbytnio, ale po prostu jest spoko przykładem czym się kończy "walenie pięścią w stół" przez przegrywów.

•  

@Flutter_M_Shydale: A potem normiki mówią że to nie była prawdziwa praca nad sobą, tak samo jak to nie był prawdziwy komunizm.

•  

OP: @Dykto13 Tak rzeczywiście, tak mało jest prawdopodobne, że mieszkałem w dzielnicy jednego z największych miast w Polsce i robiłem zakupy w pobliskim markecie. No k***a popatrz.

Akurat od jakiegoś czasu przeglądam wykop, akcję z komornikiem, marsami, promowaniem insta, wakacjami do Kołobrzegu znam, więc akurat się orientuję, o co chodzi z tym gościem. I dalej nie popieram tej szydery. Masz jakieś kompleksy i sobie z nimi nie radzisz?

A cepa to sobie w rodzinie poszukaj, wieśniaku. Łatwo pójdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Flutter_M_Shydale Może i jest dobrym przykładem, ale uważam, że trzeba być ostatnim gnojem bez honoru i moralności , żeby kopać leżącego i mieć z tego satysfakcję. Gość potrzebuje pomocy (bynajmniej nie finansowej), a jeśli według kogoś na nią nie zasługuje, niech przynajmniej zachowa te komentarze i "zabawne" memy dla siebie.

@PeknietaMorda Normiki akurat mało o tym wiedzą, bo ich świadomość na temat depresji i pokrewnych problemów jest praktycznie żadna.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
      Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Ale agresja XD Rycerz obrońca uciśnionych
      Gadasz z anonima i ja ci na słowo mam wierzyć ? Ten kierowca też mieszka w poznaniu i to rzut beretem od lidla ale on jakoś nie ma takich problemów jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Ewolucja obrońców z ,,jeszcze wam pokaże śmiecie " do ,,trzeba mu pomóc" no jedno wielkie XD

•  

OP: Ja? xD No chyba z twojej strony :) To ty wyzywasz ludzi, którzy krytykuję wyśmiewanie się z Przemka.

Gadam z anonima bo konta nie mam, tylko przeglądam stronę. To coś zmienia? Co ma kierowca do tej historii, nie masz argumentów i próbujesz za wszelką cenę odbić piłeczkę?

Ja tam nikomu nie mówiłem, że "im coś pokażę". Natomiast gardzę takimi trollami, które podbijają sobie samoocenę wyśmiewając chłopaka w internetach. Żałosne, naprawdę...

•  

OP: Ja? xD No chyba z twojej strony :) To ty wyzywasz ludzi, którzy krytykuję wyśmiewanie się z Przemka.

Gadam z anonima bo konta nie mam, tylko przeglądam stronę. To coś zmienia? Co ma kierowca do tej historii, nie masz argumentów i próbujesz za wszelką cenę odbić piłeczkę?

Ja tam nikomu nie mówiłem, że "im coś pokażę". Natomiast gardzę takimi trollami, które podbijają sobie samoocenę wyśmiewając chłopaka w internetach. Żałosne, naprawdę...

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: poznałem Przema na żywo i wymieniłem z nim parę zdań jak pracował w Lidlu, a wcześniej znałem go tylko w widzenia, bo wychowaliśmy się na tym samym osiedlu (tak jak i jego brat, Piotr)

naprawdę nie ma chłopak lekko w życiu przez wzgląd na geny (wygląd, niskie IQ) i choć nienawidzę swojego życia, to za nic w świecie bym się z nim nie zamienił

szydzenie z takich ludzi to czysta podłość

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Ten „chłopak” nigdy nie targnie się na swoje życie, do tego potrzeba odwagi, której mu brakuje, poza tym przemcel używa tekstów o sznurku itp. w ostateczności, żeby zwrócić na siebie uwagę, żeby głaskać go jak pieseczka, musisz zgadzać się z nim w 100% w każdej sprawie inaczej nie jesteś „prawdziwym” xD

•  

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Ale mu się agresor odpalił, aż 3 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

OP: @ciapex Może nie ma tak ciężko jak na przykład osoba niepełnosprawna, ale z wymienionych przez Ciebie powodów ma mocno pod górkę. Też bym się z nim nie zamienił.

Z ciekawości - na którym osiedlu się wychowaliście? Ja mieszkałem ponad trzy lata na Kopernika. Jakoś chyba w 2013 albo 2014 pracował na kasie, nie pamiętam dokładnie.

Wygląd to inna kwestia, bo jego brat chyba ma dziewczynę, ale gorzej z brakami w inteligencji, bo to przez nie ma tak smutne życie IMO.

Osobami szydzącymi z niego po prostu gardzę, a najbardziej takimi, co sami byli gnębieni, a teraz się na nim wyżywają. Powinni doskonale wiedzieć, jakie to uczucie być zaszczuwanym, a mimo to nie mają jakichkolwiek oporów przed robieniem tego.

@shelby0153 Nie byłbym tego taki pewien. Nie tacy już pękali będąc wyszydzani w internecie. Nie musi użyć sznura, poza tym może sobie dodać odwagi wódką albo prochami. Jak dla mnie jego spojrzenie mówi wszystko, w środku chłop się sypie.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: on jest w pewien sposób niepełnosprawny (zespół Klinefeltera, niski iloraz inteligencji)

Smochowice-Krzyżowniki

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: To mu pomóż, zgłoś się do niego. Zrób coś realnego a nie anonimowo na mirko psioczysz

•  

@Dykto13: nieszkodzenie to też pomaganie

•  

@ciapex: Słaba logika, tak rozumując pomogłem niezliczonej liczbie osób a niebo czeka na mnie XD

•  

OP: @ciapex Miałem na myśli raczej osoby jeżdżące na wózkach, niewidome, sparaliżowane itp.

Mimo wszystko jego brat chyba jakoś sobie radzi, przecież zdaje się ma kobietę.

Willowa dzielnica, czyli rodzina nie najgorzej sytuowana. Teoretycznie powinien mieć łatwiejszy start w życie niż wiele osób. Ale jednak niska samoocena wszystko niweczy.

@Dykto13 Jak takie "śmieszki" twojego pokroju będą ciągle musiały się dowartościowywać pokazywaniem, jakie są zajebiste, bo wyśmiewają chłopaka w internecie to jemu już całkiem psychika siądzie i nic mu nie pomoże. Jemu wiele osób musiałoby na okrągło uświadamiać, co robi źle, a nie urządzać sobie z niego pośmiewisko.

Powiedz mi nie czujesz, że komuś robisz coś złego? Czujesz się jako człowiek całkowicie w porządku z tymi pogardliwymi komentarzami na jego temat? On ci coś w ogóle zrobił?

Nacisnąłem "wyślij" raz, nie wiem dlaczego wysłało tyle razy i nie wnikam. Jeśli chcesz mnie sprowokować to wiedz, że jesteś na to za mały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: Devilus
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: To co pomożesz mu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: willowa dzielnica?

w sumie tak, ale biedne chatki i działkowa samowolka to tutaj częsty widok, sam zresztą w takim zmurszałym baraku się wychowałem

a gdzie Przemo mieszkał, tego nie wiem, ale na bogatego też nie wyglądał

•  

OP: A czytać umiesz? Napisałem, że wiele osób musiałoby to robić.

A odpowiadając na twoje pytanie - napisałem do niego dosyć długiego posta, ale mnie zablokował nie udzielając żadnej odpowiedzi.

•  

zespół Klinefeltera

@ciapex: nie ma żadnych dowodów na to.

+: Dykto13
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: Zablokował cie? Szok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania:
      Mirki: lochy są zjebane bo patrzą na wygląd
      Też mirki: o ja pierdole, Przemek

•  

OP: @ciapex No to zaskoczony jestem. Byłem tam jakieś dwa czy trzy razy, raz jechałem rowerem dookoła Kiekrza i niektóre domy robiły wrażenie.

Z barakami to raczej Świerczewo czy te domki przy Termach Maltańskich mi się kojarzą.

Dykto13@ Nie, nic dziwnego. Skoro wie, że wiele osób ciśnie bekę to taka osoba boi się, że robią to również osoby, które normalnie próbują do niego dotrzeć, dlatego nie podejmuje prób kontaktu. Zamyka się w sobie i robi się nieufny. I kolega @ciapex zapewne to miał na myśli mówiąc, że nieszkodzenie to też pomaganie.

Natomiast jeśli ktoś się okazuje skończonym frajerem bez moralności to będzie wykorzystywał położenie takiej osoby dla własnej zabawy. Napluć takim "ludziom" w mordę to jak powiedzieć im komplement. Jak widać traumy z przeszłości nie każdemu przeszkadzają w zadawaniu krzywdy drugiej osobie. Jeżeli ktoś przykłada rękę do publicznego wyśmiewania drugiej osoby, to z jakiegokolwiek powodu by to nie było nie powinien jęczeć jak mała dziwka, że miał tak źle w domu czy w szkole. To jest dno i kilometr mułu, to wyżyny hipokryzji. Wręcz powiedziałbym, że życzę takiej osobie, ani nigdy o tych traumatycznych zdarzeniach nie zapomniała. Dobrze wam tak, gnidy.

Ale pewnie podobni ludzie regularnie narzekają na "mentalność" Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale widzę, że ty tego nie potrafisz zrozumieć. Jeżeli nie potrafisz uczyć się na własnych błędach to dlaczego sądzisz, że jesteś lepszy od Przemasa?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Ponawiam pytanie( ͡° ͜ʖ ͡°) pomożesz mu ? czy zrezygnujesz bo aż tak ci nie zależy by realnie coś zrobić XD

•  

OP: Ten post to już próba pomocy, żeby niektórzy przemyśleli sobie co robią. Tak samo jak mój apel, żeby mu uświadamiać, co robi nie tak. Jak dostanie wiadomość raz dziennie, zablokuje taką osobę i zaraz zapomni. Jak wielokrotnie będzie otrzymywał wiadomości z normalnym tłumaczeniem mu co robi źle zamiast szydery to może zrozumie. Nie, nie mówię, żeby go stalkować, ale każdy ma inny sposób pisania i tłumaczenia. Jeden wyjaśni inaczej niż drugi. Chociaż tyle mogę dla niego zrobić. Nie znam go osobiście, więc możliwości mam mocno ograniczone.

Ja sam wiele nie zrobię, to inni musieliby mu pomóc. Ale podpuszczanie go i robienie sobie z niego jaj mu w żaden sposób nie pomoże, wręcz przeciwnie. Widzę, że tego nie jesteś w stanie zrozumieć, więc nie ma sensu ci tego tłumaczyć.

Ponawiam pytanie z jednego z powyższych postów: czy czujesz się jako człowiek całkowicie w porządku z tymi pogardliwymi komentarzami na jego temat?

•  

OstryDryblas: Zgadzam się w 100% i chciałem zrobić podobny wpis. Dziękuję autorowi za empatię i przyzwoitość.

Przemek jest jaki jest, ale nikogo nie krzywdzi. Można się uśmiechnąć z jego wpisów, ale podpuszczanie go zakładając fałszywe konta, tworzenie przeróbek z jego wizerunkiem, obrażanie, niszczenie, gnojenie, stalkowanie, nagrywanie z ukrycia to jest ZEZWIERZĘCENIE. Jesteście obrzydliwymi łajdakami i złymi ludźmi, On też jest człowiekiem, widać, że bardzo CIERPI, a banda degeneratów z poczuciem wyższości pastwi się nad osobą, która nie rozumie za bardzo, co się wokół niej dzieje. I nie musi! Jeśli jest nieporadny w kontaktach z ludźmi, to jego sprawa i dajcie mu żyć!

Wpędzacie do grobu niewinnego człowieka. Ktoś pisał, że on nie popełni samobójstwa - skąd ty to kurwa wiesz, psychologu z dupy? Kim ty i reszta gnid jesteście, że daliście sobie prawo zadawać ból przypadkowej osobie? Pochwalilibyście się swoim zachowaniem np. przed rodziną albo dziewczynie na pierwszej randce? Że na takim forum ze śmiesznymi obrazkami znaleźliście sobie ofiarę i grupowo niszczycie jej życie, i to daje wam poczucie władzy i przyjemność?

Podobnie jest z Tigerem Bonzo i innymi dziwnymi personami. Co z tego, że nie są to kryształowe postacie? Pastwicie się z ludzi upośledzonych umysłowo, chorych psychicznie, uzależnionych, pogłębiając ich chorobę, zadając im ból, który oni tak samo czują, gdy was lali na podwórku i wyśmiewali w szkole.

Ta wasza "bohaterska walka" z Przemkiem i resztą to jak sikanie na pijanego bezdomnego.

Pluję na was, gnidy.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: T zwerbuj kolegów i koleżanki ( ͡° ͜ʖ ͡°. I mu pomóżcie po co piszesz to nam ,, złym "
      Zapach Szlachetnej gadaniny bez pokrycia pod wieczór mmmmm

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba jedyny sluszny komentarz pod tym tagiem.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Ja z anonimem nie będę dyskutował w dodatku takim którego modzi Anonimowych wysrywy wpuszczają pełne przekleństw, wyzwisk i agresji.

•  

BiałyPotwór: Dykto13: Nie jesteście od pomagania mu, szczególnie w taki "życzliwy" sposób. Po prostu zostawcie go w spokoju. Nie nakręcajcie go.

•  

OP: @Dykto13

Zapach szlachetnej gadaniny i tak jest milion razy lepszy od smrodu tchórzliwej nagonki uprawianej w internecie w większości zapewne przez znudzonych małolatów na utrzymaniu matki. Jestem całkowicie pewien, że nie miałbyś odwagi powtórzyć mu tego w twarz. Prowokowanie i trollowanie w internecie to szczyt twojej odwagi i to się pewnie nigdy nie zmieni. Chciałem tylko przemówić co niektórym do rozsądku, ale jak widzę bezskutecznie, przynajmniej w twoim przypadku. Ja pierdolę, gardzę czymś takim. Jak patrzycie w lustro to aż dziwne, że nie zostajecie przez nie opluci.

Nie mam już ochoty dłużej z tobą dyskutować. Nawet nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie, także ta rozmowa nie ma sensu. Nie będę dłużej karmił trolla. Co niektórym skamlenie o poklepanie po plecach i pogłaskanie po główce jak widać nie przeszkadza w niszczeniu niczemu niewinnemu człowiekowi życia.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Fajne, przyznajesz się że to gadanina bez pokrycia XD
      Poszło łatwiej niż myślałem
      Zawsze beka z takich

+: Widur