Wpis z mikrobloga

Before the ring | XL | 160% | Kyrre
534 - 1 = 533

Krótki opis mapy mówi w zasadzie wszystko "a great XL map with plenty of everything". Początek mapy nie był zbyt szczęśliwy, musiałem wybrać Estates (kontra eagle eye), resistance (kontra chyba nawigacja) i scouting. Ten ostatni okazał się bardzo przydatny. Nie wiem, czy to niedopatrzenie autora, ale zaczynając jako czerwony nie mogłem skorzystać ze stoczni, znajduje się ona kratkę za daleko od wody, aczkolwiek posiadałem wspomniany wyżej scouting i dwa artefakty rozszerzające pole widzenia o 1, mając więc water walk wydostałem się z swojego obszaru.
Każdy obszar posiada 5 zamków danego typu, dwa słabo strzeżone, jeden silnie strzeżony i jeden bardzo silnie strzeżony (wojska typu horda złotych smoków + inne jednostki).
Mapa jest dwuobszarowa, wypełniona terenem do zwierdzenia, więc jest co robić. Ogrywałem mapę w trybie SoD + HD Mod.
Wymaksowanie statów to dość prosta sprawa, gdyby była możliwość by podbijać staty powyżej 99, to pewnie miałbym z 150 obrony i ataku ;-D. Mapa jest w starym stylu herosowym, więc nie brakuje town portalu, czy w późniejszej fazie Fly i DD.
Polecam na odstresowanie, całkiem fajnie mi się grało.

#tysiacmaph3
Pobierz 99942Apophis - Before the ring | XL | 160% | Kyrre
534 - 1 = 533

Krótki opis mapy...
źródło: comment_1600267921lxZLqFXjo5cvyebS54ilKW.jpg
  • 4