Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
    Ja p-dole jaka akcja XD

Byłem dziś w klubie ze znajomymi i dziewczyną, siedzieliśmy jak zwykle przy stolikach. Poszedłem do baru po drinki, kolejka spora więc stalem cierpliwie i nagle przychodzi jakiś konus co ledwo skończył 18 (albo i nie) i się wpiernicza przede mnie mowiąc, że on tu stał tylko do kibla poszedł. Walil w ch, bo ja stałem w kolejce z 7-10 minut, a wcześniej z 5 minut gadałem z kolegą obok baru i go na oczy nie widziałem. No i mu mówię, że nie stał tutaj i niech idzie se na koniec kolejki, udawał że nie słyszy więc go wziąłem za ramię i po prostu odsunąłem z kolejki bo wkurwia mnie takie chamstwo. Zaczął się pruć że mi zaraz wyjebie żebym go nie dotykal XD zignorowałem go, i już mu nie zrobiłem miejsca, żeby się wcisnął. Poszedł sobie, chyba ktoś go zawołal

Z 10 minut później siedzimy przy stoliku i pijemy, podchodzi ten mały kondom ewidentnie już poćpany że mu ręce w powietrzu latały i do mnie, że idziemy za klub na solo XD To ja prychnąłem i mówię, żeby sobie poszedł do męskiego kibelka, jak mu tak brakuje kontaktów sam na sam z facetami. Wyzwał mnie od cweli przez zacisniete zęby aż sie czerwony zrobił i mówi ze mnie zajebie i mam wstać. Sekundę później dostał drinkiem na ryj od koleżanki która kazała mu spierdalać XD Stał oblany tym drinkiem z 3 sekundy i wkurwiony odszedł, zdziwko miał wymalowane na twarzy bardziej niż wkurwienie

Około 3 nad ranem była już końcówka, więc wyszliśmy już przed klub się przewietrzyć zapalić i powoli uberka zamówić. No a ten czopek gdzieś tam latał elektryczny obok bramki z telefonem i gadał z kimś wymachując łapami i zerkał na mnie, to od razu wyczułem że dzwoni po kogoś. Ale minęlo z 15 minut dziewczyny już podsypiają więc powoli się szykujemy na powrót do domu. Wtedy pod klub podjechało nowiutkie Audi A8 i Mercedes suv jakiś, nie znam się ale też nówka, on do nich podbiega no to sobie myśle, kurwa będę walony na pizdę jak siemasz albo mnie zakopią. Kazałem zabrać koledze zabrać dziewczyny które i tak juz nie kontaktowały i iść szybko na taksę

Z Audi auta wysiadło najpierw dwóch, kierowca i pasażer z tyłu, no spore byki, po kilku sekundach wysiada jeszcze pasażer z przodu, jebany jeszcze większy od tych gości XDDD Jeszcze wysiadł jeden upasiony chyba ze 150 kg gość z Mercedesa. No i idą z tym małym kurduplem do mnie, aż kurwa podskakiwał pokazując na mnie paluchem mały pedał w dżinso-leginsach. No i chuj miałem szczerą nadzieję że mi szybko światło zgaszą i nie zapakują do bagażnika

Podchodzi ten największy (brat jak mniemam bo gdzieś koło 25-27 lat max) i mi się każe wypowiedzieć z miną taką jak posąg, chyba nawet gość nie mrugnął XD, to mu powiedziałem o co poszło ze szczegółami. Ten mały sie oczywiście wpierdalał że to ja zacząłem, ale kazał mu sie nie odzywać. Skończylem gadać i duży z kurduplem podeszli do bramkarzy, no a ja siedzę na murku, a nade mną tamte chamy z aut i ani słowem się nie odzywają. Pewnie jakbym wtedy drgnąl to by mnie usadzili w sekundę skinieniem palca XD No i po chwili z bramkarzem wracają i bramkarz mówi, że było tak i tak w sensie potwierdził moją wersje bo był na górze i widział wszystko i że kelnerka też widziała jak coś. Ogólnie wyszło, że ten mały pędzlak szukał zaczepki od kilku h

Przy ochroniarzu z bramki ten konus sie już słowem nie odzywał bo nie miał opcji aby zmyślać, ja tylko dodałem jeszcze raz że ten typ sie sam do mnie spierdolił w kolejce i tyle + że nie szukam zwady z nikim i w ogóle to jestem spokojny i jak mogę unikać to unikam sporów

Z 5 sekund ciszy i kurdupel dostał od największego lepę po łbie od tyłu aż prawie padł na ryj XDDDDD Brat(?) mu powiedział, że ostatni raz tu przyjechał i że jak zadzwoni następnym razem, że go ktoś naprawdę będzie chciał napierdalać, to uzna że znowu wali w chuja i się rozłączy. Zabrali go do auta i koniec historii XD

XDD

#kluby #heheszki (?) #logikaniebieskichpaskow #zalesie #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    ID: #5f66ee16f49ad326e7b1a5f4
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
    Wesprzyj projekt
    pokaż całość

odpowiedzi (50)

Bekę mam z różowych które nie chcą zmieniać nazwiska przy ślubie, albo chcą mieć podwójne xD jakby jeszcze coś osiągnęły, że nie chcą stracić swojej rozpoznawalności, czy znanego nazwiska, a one jedyne co osiągnęły to potężną liczbę obejrzanych seriali na netflixie xDDD Dlaczego kobiety brały podwójne nazwiska? Bo zazwyczaj coś sobą reprezentowały, np. Skłodowska-Curie, czy inne super babeczki, a nie te które dały się zalać na studiach podczas oglądania serialu na netflixie xDDD
    #rozowepaski #blackpill #dziewczynybeztabu #takaprawda #slub
    pokaż całość

odpowiedzi (145)

• odpowiedzi (77)