Wpis z mikrobloga

@Klepajro może i wiedza. A czy wiedzą jak ustawić linię produkcyjną? Zgrać maszyny? Dbać o łańcuch dostaw?

Czy raczej potrafią naciskać guziczki na swoim stanowisku i pluć po kątach w wolnej chwili?

Ja np. żyje na tym świecie już trochę lat to wiem jak działa organizm ludzki. Idę robić jako lekarz bai!
@Klepajro a #!$%@?ć kierownictwo. Czemu jeszcze żadna firma na to nie wpadła?? Jeśli nie będą musieli płacić pasożytom z kierownictwa, to ceny ich produktów staną się bardziej konkurencyjne. Jest szansa na wymiecienie konkurencji i przejęcie rynku!

Ciekawe czemu jeszcze się tak nie stalo, co więcej te głupie firmy wszystkie mają jeszcze zarząd co?
@blisko_kebab nie, mój komentarz wnosił fakt iż to pracownicy wnoszą największy wkład w dochód państwa. Do tego ten fikołek metzena jakoby to biznesmeni rozprowadzili do upadku komuny to już w ogóle zasługuje na splunięcie na niego. Przypominam strajkowały stocznie, zajezdnię, koleje, porty czy kopalnie. Tak jak to ciężka praca tych ludzi w latach 90 i teraz sprawia że Polska jest tu gdzie jest
@Klepajro stocznie, zajezdnie i koleje, porty i kopalnie strajkowały, bo kompletnie niewydolny system ekonomiczny oparty o państwową własność spadł z rowerka i sobie głupi ryj rozwalił przez co ludzi przestało być stać na cokolwiek a czarę goryczy przelały podwyżki cen mięsa. Póki robolom dobrze się żyło za PRLu wszyscy mieli w piździe jakąś tam wolność.
@Alcoholic_Desacrator przecież strajki na terenie Polski wybuchały regularnie xD co ty #!$%@? w ogóle że co nagle powstała solidarność i cyk koniec komuny? Polecam doczytać historię XX wieku i nie siać #!$%@? sieczek Korwina i memzena