•  

  Nie siedzę mocno w polityce, ale już trochę kręcę się o tym świecie i może ktoś mi powie o co chodzi w tej "ustawie futerkowej".
  Bo, że o dobro zwierząt to nie uwierzę.
  Widzę to tak. Polski rolnik dostaję po dupie i ma bana na hodowle.
  Ktoś przejmuje rynek, zwierzęta są zabijane nawet mniej humanitarnie, ale już po za granicami kraju, więc wg. lewaków super.
  Ktoś zmieni moje myślenie?
  Dlaczego oni zawszę muszą działać na szkodę Polski i Polaków?

  #konfederacja #bekazlewactwa #neuropa #zwierzaczki #polska

  •  

   @Carlit0: okazało się że Polacy są zbyt dobrzy w tej branży na tle konkurencji z Holandii i Niemiec, a w dodatku trzeba ratować gospodarkę Ukrainy. Dlatego zamiast w Polsce, zwierzęta futerkowe będą hodowane za wschodnią granicą a hodowcy z Holandii i Niemiec nie będą mieli zbędnej konkurencji. ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   @Carlit0 O to, żeby ludzie rozmawiali o futerkach i się kłócili, a nie zauwazyli, że pod obrady wchodzi ponownie ustawa bezkarnosciowa. Pod pretekstem walki ze swirusem politycy będą mogli robić z nami wszystko.

  •  

   @L3stko: co ty pieprzysz typie, przecież ten biznes futerkowy w Polszy to robienie za słupy dla Holendrów. Najlepszy przykład to ten Wójcik, który po kilku latach roboty w Holandii na jednej farmie miał nagle miliony na rozruch biznesu.

  •  

   @L3stko: a Unia w nagrodę za nasze poświęcenie, udzieli Bolzdze pożyczki 11 miliardów srebrników i obieca nie łączyć budżetu z praworządnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)