Gorące dyskusje ostatnie 12h

#rozdajo tego pieprzonego gówna, totalnie nieintuicyjne, wywala się na najprostszych procesach. Nie da się na tym pracować.

Wracam na #pcmasterrace i jutro sobie złożę coś porządnego.

Losowanie w niedzielę o 21.

#apple

odpowiedzi (28)

Pewnie tak samo jak cześć waszych różowych zapomniałem w ogóle o dniu chłopaka a chciałem zrobić większe #rozdajo dla Was.

Więc na szybko dwie rzeczy:
    - dla plusujących niebieskich brelok ze zdjęcia - jeden z wielu moich prototypów z kości ramu. Może ucieszy jakąś chłopięcą duszę ;) wysyłka na mój koszt, losowanie dzisiaj wieczorem.

- Do tego kupon "dzień chłopaka" -20% na całe zamówienie w moim sklepie dostępny do niedzieli. Na stronie trochę pustki bo dopiero kończę nową kolekcję ale może ktoś się skusi. Jeśli kupującym będzie chłopak dorzucam w gratisie świecącą fiolkę do zamówienia ;)

Miłego chłopaki (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

#rozkminkrzaka #rozdajo #rekodzielo #piekloperfekcjonistow - bo chyba widzicie co zrobiłem w tym prototypie xD
    pokaż całość

odpowiedzi (69)

#anonimowemirkowyznania
    #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #budujzwykopem #zalesie
    Ej kto tutaj ma rację, bo ja chyba jestem jakiś pojebany.
    Ja 29 lat, siostra 34 lata prawie, że w tym samym czasie rozpoczęliśmy budowę swoich domów.
    No ja ją trochę wyprzedziłem bo już mam STAN SUROWY ZAMKNIĘTY, no i pada propozycja z strony siostry i rodziców.
    Żebym dał siostrze, pozostałość desek, stempli i pustaków ceramicznych.
    Ja od rodziny dostałem 150 tysięcy, siostra 200 tysięcy; bo ja już miałem działkę od teściów.
    No i powiedziałem że nie dam jej tego bo teść sobie to bierze, żeby tym podreperować budynki gospodarcze u siebie na "gospodarstwie"
    No i nie chcę siostrze tego dawać bo mi się tak widzi tylko dlatego, że jednak teść:
    - dał 60 tys na działkę
    - każdy dzień na działce pomagał budowlańcom
    - sam ogrodził działkę
    - dowoził materiały budowlańcom
    - organizował dla ekipy jedzenie i picie
    - pomagał zbijać schody, drabiny, rozszalowywać itp.
    - miał auto dostawcze, zawsze użyczał żeby coś przewieść itp.
    - załatwił jego dobrego znajomego, który pracował koparką tylko za paliwo i flaszkę.
    No w ciul pomagał, gdzie nikt z mojej rodziny a mam 5 rodzeństwa, nie zjawił się ani razu u mnie by pomóc.

A teraz siostra i rodzice wielce obrażeni, że mogłem tak zrobić i nie dać jej tych pozostałości.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    ID: #5f745f0df49ad326e7b1be15
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
    Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
    pokaż całość

odpowiedzi (88)