Wpis z mikrobloga

Miałem prawie 16 lat, bardzo dobrze pamiętam jak kupiłem dziewczynie która mi się podobała koszulkę na urodziny, szliśmy wtedy na taką posiadówkę gdzie było jeszcze kilku znajomych

Całą imprezę przesiedziała z jednym kolesiem, dokładniej mówiąc murzynem. Parę dni po tym byli razem. Trzask mojego tyłka było słychać na drugim końcu Polski, uwiódł ja tylko dlatego bo był czarny

Nie dałbym rady dalej się z nią przyjaźnić i kontakt się urwał.

Tak trafiłem na tag #przegryw.
Pobierz TheBloody - Miałem prawie 16 lat, bardzo dobrze pamiętam jak kupiłem dziewczynie któr...
źródło: comment_1600294160b7XJXVMprRhmF06gOT7D0r.jpg
  • 12
@TheBloody: ja miałem etap bycia takim beciakiem na każde skinienie w 2008 roku, jak miałem 18 lat. Podobała mi się taka Agnieszka z wielkimi bimbałami z równoległej klasy. No ładna i w dodatku wykazująca zainteresowanie mną.

Jak się potem okazało - interesownie i bezczelnie. Jak tylko coś potrzebowała to szła do mnie. A jak nie to wyjebka, nie zawracaj mi głowy. Albo wcale nie odpisała. Po paru miesiącach zaczęła być z
@TheBloody: no ja 1,80 i ryjek 8/10 więc powodzenie było i jest. W związku od 3 lat, zawsze jakieś tam loszki się krzątały. Ale przez długi czas je olewałem bo mi się wygodnie rypało w WOWa nie przejmując się jakimiś obowiązkami związowymi. Od 2012 do 2015 byłem zupełnie sam, choć wiele zagadywało. Ale pracowałem wtedy w takim miejscu, że były to raczej jakieś zagówniaczone karyny. Ostatnią rzeczą jaką bym chciał jest