•  

Napisze ktoś strony z filmami do obejrzenia za darmo? Jestem nie na czasie. Coś jak strona: Kinoman kiedyś
    #pytanie #kino #film

•  

fmovies . wtf

@greedy_critic: Dzięki a strona na której spotka się też polskie filmy?

•  

@Bunch: dawniej było fili, teraz nie ma fili :(

•  

@Desolator: @greedy_critic: A co to za paskudne opszustwa na zalukaj? Serwis zdechł, ostatnio admin wrzuca miniaturki filmow ktorych nie ma w sieci a rejestracja prowadzi do INNEJ stronki gdzie trzeba kartę podpiąć. Nawet jak klikasz w "przypomnij haslo" na Zalukaj to otwiera sie zupelnie inna stronka chcąca twoje dane. Gośćie zostawili serwis i teraz liczą że ktos sie nabierze? Chca zarobic na oszustwie?

•  

@Bunch: ekino tv i wyszukiwarka inna niż google.

•  

@Bunch: @JakTamCoTam: @greedy_critic: @Desolator: @Polanin: Darmowe stronki z filmami umarły właśnie przez takich jak wy reklamują to na publicznym forum gdzie każdy ma do tego dostęp i potem zdziwienie, że stronka przestaje istnieć albo jest przeciążona.

Jak macie link to wymieniajcie się na priv, a nie dajecie na publiczny, gdzie osoby z bólem dupy mogą zgłaszać itp. Na całe szczęście mam kilka stron i jak ktoś chce obejrzeć dany film, to służę pomocą.

btw Fili było gówniane i płatne, zalukaj pamiętam z 2016-17 gdzie zajebiście działała, ale właśnie przez reklamowanie gdzie popadnie, każdy później musiał zakładać konto i jeszcze później trzeba było płacić za slot i na koniec dorwali właściciela strony. Jedyne, jakie mogę podać to Ekino, bo i tak stronka ledwo już zipie (i tak długo wytrzymała).

Jest co najmniej 5 stron, gdzie można obejrzeć filmy bez logowania i płacenia.

•  

@Mr_3nKi_: Fili było płatne, ale za kilka złotych na 3 miesiące miałeś dobrą jakość

•  

Darmowe stronki z filmami umarły właśnie przez takich jak wy reklamują to na publicznym forum gdzie każdy ma do tego dostęp i potem zdziwienie, że stronka przestaje istnieć albo jest przeciążona.

@Mr_3nKi_: Jasne, Ci co zdejmują takie stronki to nieogary i nie potrafią samodzielnie wyśledzić takich stron. Weź Ty rusz głową. A już tekst o przeciążeniu to nie wiem jak skomentować. Chyba im zależy na tym, żeby ruch był jak największy, bo wtedy mają kasę z reklam.

•  

@greedy_critic: Ok, ale nie lepiej by ci było jak już zapłacić, to zapłacić za netflix albo HBO? Nigdy w życiu nie płać na stronkach online takich jak fili xD

Sam miałem jakiś czas netflix i byłem wkurwiony, że byłem zmuszony oglądać, to, co mi dawali, a chciałem obejrzeć stare filmy z lat 80-90 i zacząłem szperać po stronkach online i znalazłem kilka lat temu i do dzisiaj korzystam. Nie, nie ma reklam, jakość jest HD, bez logowanie i płacenia, bo zazwyczaj ludzie mi wyjeżdżają z tymi tekstami.

W 99% jestem wstanie odnaleźć dany film w dobrej jakości.

•  

@Mr_3nKi_: Na fili miałem netflix, hbo, prime itp. taniej niż sam netflix, więc czemu miałbym za to nie zapłacić lol

•  

Jasne, Ci co zdejmują takie stronki to nieogary i nie potrafią samodzielnie wyśledzić takich stron

@Polanin: A jak myślisz, dlaczego płacą za netflix i inne? Bo nie umieją znaleźć albo są zbyt leniwi xD . Uwierz mi, że miałem z takimi do czynienia i mieli ogromny ból dupy, że ja oglądam to, co oni w tej samej jakości za free.

Chyba im zależy na tym, żeby ruch był jak największy, bo wtedy mają kasę z reklam.

O czym ty bredzisz? Gdyby były jakieś reklamy, to bym w ogóle nie oglądał xD . Oglądając w ogóle nie mam żadnych reklam chłopie, z czym do ludzi xD

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

A jak myślisz, dlaczego płacą za netflix i inne? Bo nie umieją znaleźć albo są zbyt leniwi xD . Uwierz mi, że miałem z takimi do czynienia i mieli ogromny ból dupy, że ja oglądam to, co oni w tej samej jakości za free.

@Mr_3nKi_: I co to niby oni zgłaszają te strony organom ścigania? Ci co zajmują się ściganiem takich stron doskonale wiedzą o wszystkich tego typu stronach.

•  

@Mr_3nKi_: tyle gadania o tych "super stronach" a jeszcze żadnego przykładu. Fajny baicik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

A już tekst o przeciążeniu to nie wiem jak skomentować.

@Polanin:Wyobraź sobie, że mam stronkę dość świeżą z tego roku i jeszcze 2 miesiące temu nie trzeba było się logować, żeby obejrzeć film, a teraz trzeba mieć konto, bo serwery są zbyt przeciążone.

•  

•  

@greedy_critic: Wczoraj obejrzałem Lokum i zajebisty film, polecam.

•  

•  

@Mr_3nKi_: wygląda legit ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) xDDDDDDDDDDDDDDD

•  

•  

•  

@greedy_critic: Nie wierzysz mi? Po co miałbym bejtować? Ostatnio oglądałem 5 sezon lucyfera ze stronki z pierwszego screena

źródło: lucyfer.jpg

•  

•  

•  

@Mr_3nKi_: To chciałbym Cię poinformować że ta druga strona z której korzystasz ma wgrany skrypt Trojana, więc polecałbym pozmieniać hasła do kont bankowych. Miłego oglądania Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

•  

•  

Skoro oglądasz na filmanie zamiast na vidi to sugerowałbym się jeszcze zastanowić czy aby na pewno ten "dobry płatny antywirus" działa poprawnie (。◕‿‿◕。)

@greedy_critic: Działa, działa spokojna twoja rozczochrana. Poza tym pisałem wyżej, ze z filmana bardzo rzadko korzystam, bo mam lepszą strone ¯\_(ツ)_/¯

•  

•  

@greedy_critic: w ogóle skąd sie o tym dowiedziałeś? dostałeś komunikat, czy się włamali?( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Mr_3nKi_: Od mojego dobrego płatnego antywirusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@greedy_critic: To ciekawe, bo mój nic nie powiedział a czepia się jebany o wszystko xD

•  

a teraz trzeba mieć konto, bo serwery są zbyt przeciążone

@Mr_3nKi_: Oczekujesz, że ktoś to będzie finansować z własnej kieszeni czy jak?

•  

@Polanin: Niczego oczekuje, po prostu mówię, jak jest. Oglądając mam włączonego adblocka, nie mam żadnych reklam, nie loguje się, nie płace, nikt mi sie na kompa nie włamuje, bo bym o tym wiedział w kilka sekund. Co mam ci jeszcze napisać ¯\_(ツ)_/¯

Oglądam filmy tak jak na netfliksie. Stronka jest dość nowa, moze dlatego. Za jakis czas będą chcieli pieniądze czy coś .

•  

Oglądając mam włączonego adblocka, nie mam żadnych reklam

@Mr_3nKi_: Kurde już nie wiem co Ty na poważnie piszesz, a co nie. Najpierw piszesz, że oglądasz ze stronki bez reklam, potem jednak okazuje się, że masz adblocka. Piszesz, że serwery się przeciążają, a to normalne, że jak strona osiąga pewną wielkość to przechodzą na płatne konta. Zarabiają na ilości wyświetleń (odklikane reklamy) i na płatnych kontach i zależy im na jak największej liczbie użytkowników, a Ty swoje o przeciążonych serwerach.

•  

Najpierw piszesz, że oglądasz ze stronki bez reklam, potem jednak okazuje się, że masz adblocka.

@Polanin: Powiedz mi, kto normalny wchodzi gdziekolwiek z wyłączonym adblockiem? Ja korzystam z adblocka wszędzie gdzie, się da, bo bez niego, żeby sie dokopać np: głupiej stronki z artykułem muszę klikać na 20 różnych reklam. Na stronkach z filmami to oczywiste, że też korzystam z adblock'a jak każdy normalny człowiek. To oznacza, że nie wyskakują mi natrętne reklamy i oglądam bez problemu. Na jednej stronce w ogóle nie ma reklam ( 0 ).

Zarabiają na ilości wyświetleń (odklikane reklamy) i na płatnych kontach i zależy im na jak największej liczbie użytkowników, a Ty swoje o przeciążonych serwerach.

Nie wiem, gdzie są te odklikane reklamy, bo wszystkie u mnie są zablokowane, ale spoko. Przykładowo na zaq2 można obejrzeć filmy, ale musisz mieć wyłączony adblock i w ciągu niecałej minuty masz już 100 reklam i cały czas roście. Najlepsze jest to, że ludzie poważnie tam oglądają xD.

Z tymi przeciążonymi serwerami miałem na myśli to, że na zalukaj też tak było. Najpierw bez konta, potem trzeba było zakładać konto, bo za dużo ludzi oglądało i sami pisali o przeciążonych serwerach, co z resztą było widać i na koniec brali hajs za "vip'a" czyli wolnego slota.

Dzisiaj ta sama historia powtarza się na pewnej stronie, gdzie 2 miesiące temu można było tam bez konta oglądać ( nadal można), ale wieczorami jest komunikat o przeciążonych serwerach i trzeba się logować na konto. Reasumując, oglądam filmy na różnych stronach z adblockiem, nie wyskakują mi żadne reklamy, nie mam nigdzie założonego konta oprócz na jednej stronie ( konto zakłada się w 5 sekund, byle jaki mail, nick i hasło). Oglądając online najlepiej wyposażyć sie w antywirusa, który będzie sprawdzaj stronę przed załadowaniem, bo kilka razy miałem komunika o próbie włamania, ale to już zależy od strony i reklam. Na szczęście już dawno nie miałem tego komunikatu.

Sprawdzam stronki i odtwarzacze, to nie jest tak, że oglądam byle gdzie.

•  

Zarabiają na ilości wyświetleń (odklikane reklamy) i na płatnych kontach i zależy im na jak największej liczbie użytkowników, a Ty swoje o przeciążonych serwerach.

@Polanin: Ja rozumiem, ale na tych stronach, na których oglądam, czegoś takiego nie ma ( nie ma reklam, nie musze się logować, żadnego broń boże vipa czy premium nie kupuje). Szukam, odpalam i oglądam.

Zarabiać na pewno zarabiają, bo zawsze znajdą sie lekkomyślni, co zapłacą za premium, chugo wie poco.

•  

@Polanin:Sam napisałeś " Ekino" czy na ekino płacisz za coś? Masz reklamy? Bo znam te strone kupe lat i nie przypominam sobie, żeby było coś takiego. Czyli z czego ta strona sie utrzymuje? Niby jest premium, ale i bez tego można oglądać.

•  

Powiedz mi, kto normalny wchodzi gdziekolwiek z wyłączonym adblockiem? Ja korzystam z adblocka wszędzie gdzie, się da, bo bez niego, żeby sie dokopać np: głupiej stronki z artykułem muszę klikać na 20 różnych reklam. Na stronkach z filmami to oczywiste, że też korzystam z adblock'a jak każdy normalny człowiek. To oznacza, że nie wyskakują mi natrętne reklamy i oglądam bez problemu. Na jednej stronce w ogóle nie ma reklam

@Mr_3nKi_: Ja. Możesz się zastanawiać dlaczego. Uważam, że w ten sposób masz szansę na dotarcie do treści bez dodatkowych opłat. Jeśli wszyscy używaliby adblocka nikt nie zarabiałby na reklamach. Potrzebne byłoby inne źródło finansowania czyli opłaty. Zwykle trzeba odklikać 3 reklamy i to wszystko.

Z tymi przeciążonymi serwerami miałem na myśli to, że na zalukaj też tak było
      @Mr_3nKi_: Na zalukaj to była typowa zagrywka marketingowa. Ten komunikat pojawiał się zawsze w weekendy wieczorem (nie pamiętam czy w dzień też) i był typowym naganianiem na płatne konto.

Ja rozumiem, ale na tych stronach, na których oglądam, czegoś takiego nie ma ( nie ma reklam, nie musze się logować, żadnego broń boże vipa czy premium nie kupuje). Szukam, odpalam i oglądam.
      @Mr_3nKi_: Prawdopodobnie z powodu włączonego adblocka nie wiesz o tym, że te reklamy tam są.

Sam napisałeś " Ekino" czy na ekino płacisz za coś? Masz reklamy? Bo znam te strone kupe lat i nie przypominam sobie, żeby było coś takiego. Czyli z czego ta strona sie utrzymuje?
      @Mr_3nKi_: Ekino nie hostuje czyli nie potrzebuje potężnego transferu. To agregat linków. Po kliknięciu w link odtwarzają się reklamy. Premium pozwala korzystać z opcji "odtwarzacz bez limitów" gdzie chyba nie ma reklam (notabene zawsze niezależnie od dni o pory wyskakuje info o przeciążonych serwerach). Być może taki serwis dysponujący przyzwoitą bazę filmów jest w stanie utrzymać się z tych kont, które decydują się na opcję premium.

•  

. Uważam, że w ten sposób masz szansę na dotarcie do treści bez dodatkowych opłat. Jeśli wszyscy używaliby adblocka nikt nie zarabiałby na reklamach.

@Polanin:ok, pomińmy wszystko, co napisałeś ( z częścią się zgadzam), ale już wspomniałem, że niektóre reklamy są złośliwe i próbują sie włamać. Te reklamy to jak z loterią, nigdy nie wiadomo co wypadnie. Nigdy w życiu nie wyłączę adblock'a

•  

Prawdopodobnie z powodu włączonego adblocka nie wiesz o tym, że te reklamy tam są.

@Polanin: Polanin mój drogi mirku, jak mówie, że nie ma żadnych reklam, to nie ma (0)- zobacz
      na tej stronie loguje sie wieczorami, bo najwięcej osób siedzi i wyskakuje komunikat o przeciążonych serwerach.

źródło: filmy online .jpg

•  

@Mr_3nKi_: OO prosze cie bardzo, tak jak teraz. Tego komunikatu dwa miesiące temu jeszcze nie było.

źródło: zaloguj sie.jpg

•  

@Polanin: Oglądam na różnych stronach, gdzie są zablokowane różne podejrzane reklamy z różnymi odtwarzaczami.

Mówię tylko, że oglądając nie wyskakuje żadna reklama, nic nie zacina, nie muszę się logować ( oprócz jednej strony), wszystko dobrze gra.

•  

Te reklamy to jak z loterią, nigdy nie wiadomo co wypadnie.
      @Mr_3nKi_: Windows ma na tyle dobre zabezpieczenia, że nie ma już sensu instalować dodatkowych. Przez ostatnie parę lat dużo się zmieniło.

Nigdy w życiu nie wyłączę adblock'a
      @Mr_3nKi_: Nikogo na to nie namawiam. Niech każdy żyje sobie tak jak mu pasuje. Pod warunkiem oczywiście, że nie szkodzi nadmiernie innym.

Polanin mój drogi mirku, jak mówie, że nie ma żadnych reklam, to nie ma (0)- zobacz na tej stronie loguje sie wieczorami, bo najwięcej osób siedzi i wyskakuje komunikat o przeciążonych serwerach.
      @Mr_3nKi_: Ciężko mi się do tego odnieść, bo nie znam strony. To, że pojawia się komunikat o "przeciążonych" serwerach to kwestia tego, że strona, która osiągnęła pewną wielkość zarówno jeśli chodzi o użytkowników jak i o samą bazę filmów musi zacząć na siebie zarabiać. Pisałem to już kilka razy. Nie rozumiem czemu uważasz, że ktoś będzie bezinteresownie opłacał hosting strony? Wykop też się sam z siebie nie utrzymuje. Tak jest z każdym serwisem, może poza stronami firmowymi i hobbystami (choć oni też mogą liczyć na jakiś gratis od sponsora, o którym mile wspomną).

•  

Mówię tylko, że oglądając nie wyskakuje żadna reklama, nic nie zacina, nie muszę się logować ( oprócz jednej strony), wszystko dobrze gra

@Mr_3nKi_: Reklamy wyskakują jedynie kiedy uruchamiasz film. Zwykle odklikujesz trzy wyskakujące okna (ctrl+w) i to wszystko. Czasem jest jeszcze tak, że po zatrzymaniu też musisz jedną odkliknąć. W trakcie filmu chyba kilka lat temu się zdarzały, ale ostatnio nigdzie nie trafiłem.

•  

Windows ma na tyle dobre zabezpieczenia, że nie ma już sensu instalować dodatkowych. Przez ostatnie parę lat dużo się zmieniło.

@Polanin: Wole być dodatkowo zabezpieczony.

Nikogo na to nie namawiam. Niech każdy żyje sobie tak jak mu pasuje. Pod warunkiem oczywiście, że nie szkodzi nadmiernie innym.

Oczywiście, zgadzam się z tym.

•  

Reklamy wyskakują jedynie kiedy uruchamiasz film. Zwykle odklikujesz trzy wyskakujące okna (ctrl+w) i to wszystko. Czasem jest jeszcze tak, że po zatrzymaniu też musisz jedną odkliknąć

@Polanin: To prawda, dlatego wybieram "specjalne odtwarzacze". Jeden odtwarzacz po kliknięciu na start pokazuje reklamy, a drugi juz nie. Przetestowałem już to wszystko dawno temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)