Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 98
Wczoraj przy prezentacji Hogwarts Legacy na tagu #ps5 było całkiem duże poruszenie. Pisali ludzie, że ta gra ich przekonała do zakupu właśnie nowej konsoli #sony

Pragnę tylko zaznaczyć, że wyżej wymieniona produkcja pojawi się także na #ps4 ale również #xboxone #xboxseriesx i #pcmasterrace

Wpis ma wyłącznie charakter informacyjny.
Proszę o nie rozpoczynanie wojenek.

#dziendobry
Reevhar - Wczoraj przy prezentacji Hogwarts Legacy na tagu #ps5 było całkiem duże por...

źródło: comment_16003192924zfi6IDBR5ost9r3HJK1n5.jpg

Pobierz
  • 27
@kamil1230: Plotki ploteczki, może trafić żeby zachęcić do kupna sequela na PS5.
Death Stranding nie było exclusive ludzie ile można powtarzać? Przecież już przed premierą na ps4 było mówione że wyjdzie na PC po roku i to tylko czasowa wyłączność. Nawet na okładce nie zaznaczono że „tylko na playstation”
@Amenotejiikara: Ale nie denerwuj się bo Ci żyłka pęknie xd nie śledziłem jak to w tym przypadku wyglada szczerze mówiąc. Swoją drogą ograłem spidermana i niby fajny ale konsoli bym dla niego nie kupił. W god od War nie grałem wiec się nie wypowiem ale Days Gone wyglada jak odgrzewany kotlet.
@kamil1230: God of War polecam. Days Gone to nie odgrzewany kotlet, też byłem do tego sceptycznie nastawiony na początku ale potem już nie mogłem się oderwać i gra bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, ciekawa fabuła i klimat, gameplayowo też przyjemnie.
@Amenotejiikara: No na god of war muszę znaleźć chwilkę bo naprawdę zapowiada się fajnie. Co nie zmienia faktu ze raczej ps5 nie kupię(przynajmniej nie od razu) bo czasu teraz mi starcza na jakaś partyjkę w csa czy innego lola wiec to komp jest domyślna maszynką do grania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reevhar: Boję się że będzie tylko oparta o filmy. Od czasów pierwszego i drugiego Harry Pottera wydanego przez EA nie było żadnych, które by poruszały cokolwiek z książki zamiast filmu.
A filmy były beznadziejne i psuły wizję.