Wpis z mikrobloga

@Trewor: zawsze są w piątek. Widziałem Twoje ogłoszenie w zeszłym tygodniu, myślałem, że sobie w czwartek wieczorem tydzień temu oglądnę, a później zrozumiałem, że zostałem oszukany, bo premiera jest dopiero w piątek, więc trzeba czekać do jutrzejszego wieczora
@radekrad: Znaczy The100 czy RbW? Bo są właśnie teraz jak co tydzień. Chyba, że masz na myśli, że z napisami PL (oglądam z eng). Jutro The Boys będą od razu dostępne w wielu językach do wyboru (napisy). All HD 1080.
@Trewor: ale to nieetyczne. No chyba, że i tak masz abonament ma HBO, więc nie ma znaczenia, czy oglądniesz szybciej? W innej sytuacji, jeśli oglądasz i nie płacisz, to jest to kradzież
@Kokos: Tak.. ( ͡º ͜ʖ͡º) @radekrad: Czy ja mówiłem, że ja coś "kradnę/piracę"?. Nie ma słowa o tym. Czy można nie używać VPNa, i pobrać nie z torrentów z jakiegoś serwisu i płacić? Nie podałem źródła gdzie, a tylko mówię, że istnieje taka opcja dzisiaj, a to, że nie znacie takiego serwisu, albo czekacie na napisy PL to inna historia. ( ͡ ͜