Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poradnik dla planujących mieć dzieci jak nie wychować przegrywa.
Myślę że przyda się to wszystkim przyszłym rodzicom.

-wasze dziecko powinno być od dziecka uczone samodzielności i nie możecie go zastępować w prozaicznych czynnościach
-wasze dziecko powinno być aktywnie zachęcane do gnębienia i poniżania słabszych dzieci i nigdy nie powinno być za to karane
-powinniście zapewnić mu dostęp do najlepszego jedzenia, zajęć dodatkowych i sportowych
-zajęcia sportowe powinny być obowiązkowe, najlepiej sztuki walki i jakiś sport drużynowy żeby mogło skutecznie budować pozycje wśród rówieśników
-powinniście regularnie badać jego zdrowie, stan szkieletu, zębów, hormonów od samego początku
-wszystkie wady rozwojowe powinny być natychmiastowo i jak najszybciej korygowane u specjalistów(wady postawy, zęby itd)
-wasze dziecko powinno być zawsze najważniejsze i zawsze powinniście stawać po jego stronie w obecności innych ludzi
-musicie zapewnić mu trochę prywatności, zwłaszcza w strefie seksualnej, wypytywanie się i docinki są zabronione
-korzystanie z internetu powinno być ograniczone, chyba że używane będzie do socjalizacji i budowania pozycji
-wasze dziecko od wczesnych lat powinno być aktywne na social mediach i uczyć się budować swoją markę w internecie
-wasze dziecko powinno mieć dostęp do ubrań, gażdzetów itp nie gorszych od tego co mają rówieśnicy, a najlepiej lepszych
-jeśli wasze dziecko nie ma 180cm wzrostu w wieku 10-12 lat to natychmiast powinniście zapewnić mu terapie hormonem wzrostu
-jeśli nie macie wiec pieniędzy to nie róbcie dzieci bo zostaną przegrywami
-jeśli macie słabe geny to przemyślcie adopcje

#rodzice #rodzicielstwo #dzieci #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #wygryw #rozwojosobisty

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f631626f49ad326e7b19ebf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
-wasze dziecko powinno być aktywnie zachęcane do gnębienia i poniżania słabszych dzieci i nigdy nie powinno być za to karane

-jeśli wasze dziecko nie ma 180cm wzrostu w wieku 10-12 lat to natychmiast powinniście zapewnić mu terapie hormonem wzrostu

-jeśli nie macie wiec pieniędzy to nie róbcie dzieci bo zostaną przegrywami

-jeśli macie słabe geny to przemyślcie adopcje


@AnonimoweMirkoWyznania: wtf??
@AnonimoweMirkoWyznania: nom, tak dobrze mnie znasz. Jakoś ja nie dałam się poniewierać, mój niebieski też nie, wiec chyba lepiej sobie dany radę z wychowywaniem potomka, niż opluwany całe życie spierdon. Dlatego ewolucja zadbała o to żeby tacy jak ty się nie rozmnażali xD