Wpis z mikrobloga

@kadas123: też chodzę po mieście i na pewno nie widziałem odpadów genetycznych chodzących z atrakcyjnymi czy średnimi kobietami. Sam odpadem nie jestem, ale średniaki to normiki i nijak mają się do przegrywu (chyba że mentalnie).
@RomantykWSidlachRutyny: jaka religia? Na tagu przegryw siedzi mnóstwo przeróżnych ludzi, którzy z przeróżnych powodów tu trafili. Pewnie wielu przegrywów nie zgodzi się ze mną, a ja z kolei też nie zgodzę się z inną grupą przegrywów i tak w kółko. Znajdą się osoby, które są tutaj ponadprzeciętnie aktywne, ale to nie czyni z niczego religii.
Pisanie o omijaniu zawziętej dyskusji, na której cały tag się opiera, jest co najmniej słabe i
@RomantykWSidlachRutyny: spoko, po części trochę dotyczy. Podam Ci idealny przykład z życia.

Studiuję i grupa jest mieszana przy odrobinie przewagi dziewczyn na kierunku. Przystojny chłopak, słynna kwadratową szczęka i FWB. Ten gość nie mógł się odkleić od zainteresowania części kobiet na kierunku. Te same dziewczyny do innych, mniej atrakcyjnych chłopaków albo się nie odzywały, albo nie zapraszały na loda, tylko na papierosa.

Oczywiście, jest też wiele porządnych dziewczyn które żyją w