Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie coraz bardziej fanboje ps wcześniej krzyczeli, że xss będzie syfem i zahamuje generacje, teraz sami widzimy, że nowe gry z ps5 wyjdą też na PS4, krzyczeli, że to exy sprzedają konsole więc wybiorą PS5 (i tu się zgodzę jako wieloletni fan Nintendo co kupuję ich konsole by ograć głównie Zeldy, bo po prostu kocham tą serię, że jest to jeden z ważniejszych powodów by kupić dana konsolę) tylko rzecz w tym, że co to za ex Skoro wychodzi on też na PC xD ( to są wasze słowa bo tak samo mówiliście o ex na XO XDDD) konsola jest droższa ma mniejszą wsteczną kompatybilność, ma droższe dodatki (pady itd.) Co jak co ale jest słabsza no i nie ma do zaoferowania tak dobrej usługi jak gamepass, który pozwala zagrać w tak dużo gier na różnych platformach. Powiedzcie więc co mnie ma zachęcić w tak wypadku do zakupu PS5? Serio czekam na jakieś dobre argumenty. #ps5 #xbox #xboxseriesx #konsole
  • 18
@Chlebek_Pyszny: gdzie ten GoW na PC? 3 lata od premiery niedługo, a te The Last of Us pierwsze? Nie wiem czemu macie przekonanie, że exy Sony będą na PC skoro jak na razie to chyba tylko trzy wyszły, gdzie tylko jeden był od studia first party i to trzy lata po premierze
@JesusOfSuburbia: tak, to ma być czasowa exkluzywność, co w sumie jest argumentem na PS5, ale pod warunkiem, że będziesz brał grę na premiere co przy obecnych cenach aż tak mnie nie zachęca (chociaż w takiego GoW2 bym zagrał bo uwielbiam tą serie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale jakby wyszedł na PC jakiś czas później i taniej to chyba bym taką wersje wybrał)