Wpis z mikrobloga

Cześć!
Mam pewien problem z zaciskanymi oczkami. Używałem ręcznej zaciskarki i takiej pod młotek i większość oczek wychodzi taka jak na zdjęciu, pogięte. Macie pomysł jak to estetycznie robić, może jakaś specjalistyczna zaciskarka? Ma być zaciskane na papierze, do łączenia 2-3 kartek, tak aby było dosyć luźno i dało się obracać kartki. Oczka 4-5mm.
#diy #kiciochpyta #rekodzielo #pytanie
Pobierz Steev - Cześć!
Mam pewien problem z zaciskanymi oczkami. Używałem ręcznej zaciskarki...
źródło: comment_1600368096vJmwr4uDXGwnI0oSHnad2C.jpg
  • 23
@Rudszy_132: to jest sprzęt, który ma być wielofunkcyjny i służyć długo, do tego jest dosyć dobrej/znanej marki, jest nieco designerski i ma pomagać w tworzeniu tego, co finalnie jest piekielnie drogie, więc.. dziwnym nie jest ¯\_(ツ)_/¯
Ciężko powiedzieć czy jest wart swojej ceny, bo nie mam porównania z innymi, ale zdecydowanie jestem zadowolona z tego, bardzo fajnie się na nim pracuje.
@Rudszy_132: tak, firma ma swój określony styl i stawia wysoko estetykę, mówię o całej marce, nie tylko tej nitownicy, ale jak chcesz coś jednorazowo, to wiadomo, że nie warto na to patrzeć.
@matra: Właśnie znalazłem też Crop a Dile tylko szczypce do zaciskania za 120-150zł. Wygląda solidnie. Dobrą robotę to robi? Polecasz?