Wpis z mikrobloga

@taksanski_widelec: Nie wiem skąd bierzesz te wartości, ale nie są prawidłowe - przynajmniej dla Bitcoina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już pominę fakt, że Ethereum tylko do spekulacji się nadaje, więc w sumie możesz trzymać na Binance ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@taksanski_widelec: No właśnie o tym mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gówniany estymator (w sumie oba, bo jeden zawyża, drugi zaniża [chociaż nieznacznie])

Reszty nie będę komentował, bo by się smutno komuś zrobiło ()
pokaż mi lepszy


@taksanski_widelec: Chociażby mempool.space. Co prawda dalej średnio, bo podaje "medianę" jako najlepszą opłatę (co jest głupie), ale jak ktoś ogarnia to od razu wie jaką kwotę wybrać

Ethereum nadaje się tylko do spekulacji zahacza o #!$%@? umysłowe, w sumie już samo bycie maksymalistą o to zahacza ¯_(ツ)_/¯


@taksanski_widelec: No tak, typowe dla shitcoinowców. Przypomina mi to trochę fanatyków Apple. Apple ładuje do sprzętu topowe karty graficzne, ale
@taksanski_widelec: Nah, spływają twoje ataki po mnie jak po duckduckgo. Przegrałeś inwestując w Monero i teraz próbujesz "kąsać". Zapewne tak samo robiłem promując Steema, ale kiedyś bańka iluzji pęknie jeśli już nie pękła.

Trochę później będzie z Ethereum, bo wiesz - dużo fanatyków wierząca, że Ethereum nie może służyć do płatności, a ma uzupełniać inne rzeczy, które będą służyć (stablecoiny xd). Ale kroczek po kroczku i ta iluzja pęknie.

Mi się
Nah, spływają twoje ataki po mnie jak po duckduckgo. Przegrałeś inwestując w Monero i teraz próbujesz "kąsać".

Zapewne tak samo robiłem promując Steema, ale kiedyś bańka iluzji pęknie jeśli już nie pękła.


dobra nie mam zamiaru z tobą dyskutować na swój temat bo dalej żyjesz w kokonie, w ogólnie nie dopuszczasz do siebie że może być coś lepszego niż Bitcoin to już cię degraduje do stopnia ignoranta

mempool.space

@fervi: 1JADsmDFX9d2TXis63S9F9L8eDAXwJmnWE wyślij
dobra nie mam zamiaru z tobą dyskutować na swój temat bo dalej żyjesz w kokonie, w ogólnie nie dopuszczasz do siebie że może być coś lepszego niż Bitcoin to już cię degraduje do stopnia ignoranta


@taksanski_widelec: No dobra, to gdzie to jest? Mi nie chodzi o teoretyczne rozważania. Patrząc subiektywnie przecież RSK jest znacznie lepszy od Ethereum, a MimbleWimble lepsze od Monero. I wszystko na papierze brzmi idealnie, ale coś sprawia,
@fervi: RSK to kopia Ethereum XDD, Mimblewimble jest spoko ale nie zapewnia takiej anonimowości jak Monero

Daj invoice BOLT11

@fervi: no pięknie to wychodzi na to że jesteś jeszcze większym gamoniem niż myślałem XDDD rozumiem że na obrazku porównywałeś drugą warstwę Bitcoina do głównego łańucha Ethereum? XDDDDD nawet mi ciebie nie żal
RSK to kopia Ethereum XDD, Mimblewimble jest spoko ale nie zapewnia takiej anonimowości jak Monero


@taksanski_widelec: To kopia Ethereum, ale usprawniona. Mimblewimble może zapewniać anonimowość jak Monero (chociaż ciphertrace twierdzi, że śledzi transakcje Monero xD), ale ma też inne cechy jak większą skalowalność. Tylko co z tego?

rozumiem że na obrazku porównywałeś drugą warstwę Bitcoina do głównego łańucha Ethereum? XDDDDD


@taksanski_widelec: Śmieszy mnie twierdzenie niektórych, że fee należy płacić jak
Tylko co z tego?


no właśnie co z tego? skoro ludzie wolą wybierać do anonimowych transakcji Monero? ¯\_(ツ)_/¯

ciphertrace twierdzi, że śledzi transakcje Monero


@fervi: stworzyli oprogramowanie które rysuje graf transakcji oczywiście niedeterministyczny, robią jakieś założenie (nie wiadomo na jakiej podstawie) a na końcu z przefiltrowanych transakcji zgadują która to może być ścieżka... jest wywiad z ludźmi Monero z CEO tego ciphertrace na youtube, NIC konkretnego nie powiedział, bo nic konkretnego
no właśnie co z tego? skoro ludzie wolą wybierać do anonimowych transakcji Monero? ¯_(ツ)_/¯


@taksanski_widelec: No właśnie. Bo Monero jest najlepsze w swojej klasie mimo, że na pierwszy rzut oka się wydaje, że nie. Te drobne smaczki sprawiają, że niby rozwiązanie X jest lepsze, a ludzie wolą Y.

jest wywiad z ludźmi Monero z CEO tego ciphertrace na youtube, NIC konkretnego nie powiedział, bo nic konkretnego nie mają


@taksanski_widelec: Jakbym
no cieszę się że w końcu zrozumiałeś, dobranoc


@taksanski_widelec: Co niewiele zmienia, bo ma mało użytkowników i Lightning może tutaj sobie lepiej radzić ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Natomiast to pokazuje dlaczego kryptowaluty upadają, rodzą się nowe ... i upadają. Gdyż wszystko sprowadza się ostatecznie do jednej
Gdyż wszystko sprowadza się ostatecznie do jednej

@fervi: to kiedyś było prawdą, kiedy Bitcoin miał około 90% dominacji i wszystko tylko z nim parowało się na giełdach, teraz jest zupełnie inaczej rynek zaczyna się od uzależniać od Bitcoina co zresztą wyjdzie każdemu na dobre