Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zauważyliście jak wykopki nie potrafią myśleć samodzielnie?
    Nagle każdy stał się wrażliwy na przekleństwa, żaden nie siedzi w piwnicy, tylko musi koniecznie jechać na drugi koniec miasta przez zakorkowane miasto itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wystarczy że protestujący czegoś chcą a ci nagle robia wszystko odwrotnie, jak dzieci

Wyobrazcie sobie, jakie fikołki by były, gdyby organizatorzy protestów ogłosili np. że chcą niższych podstkow xD Zaraz pojawily by się opinie

"Ja to zawsze byłem za podatkami, widać efekty i chętnie zapłacę więcej"

"Mój kolega popierał protest dopóki nie chcieli niskich podatków, teraz już nie popiera"

"Tylko cucki i beciaki chcą niskich podatków"

"Mnie to nie dotyczy bo nie korzystam" (xD)

"Jakoś jak 20 lat temu chcieli niższych podatków to nie protestowaliacie, a teraz to tak"

"Pewnie chodzi o niższy VAT na roochanie, tylko o tym myślą te Julki i Oskarki"

"Kaczyński genialny strateg, tak naprawdę zawsze chciał niskich podatkow. Teraz to wprowadzi a protestujacy odtrabia sukces. Rozgrywa wszystkich jak chce, co za Napoleon"

"Coraz więcej zachorowań a wy jeszcze chcecie niższych podatków?!!"

xD

pokaż spoiler #protest #bekazinceli #bekazprzegrywow #heheszki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (85)

• odpowiedzi (91)

Sabotażysta w tvp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prowadzący (w tym Magdalena Ogórek) próbowali wmówić, że piorun Strajku Kobiet wziął się z SS. Jednak ktoś podmienił materiał i puszczono AC/DC i symbole np. Szarych Szeregów, Poczty Polskiej.

https://www.tvp.info/50213064/27102020-2230

(Fragment od 9 minuty)

#tvp #heheszki #strajkkobiet #protest
    pokaż całość

odpowiedzi (43)