Wpis z mikrobloga

@Impuls94: Prawdę mówiąc nie znam tego Fabiana, bo nie śledzę tych bzdur, ale jak już któryś raz zauważyłem, że znajomy, który myślałem, że jest w miarę ogarniety wrzucił po raz kolejny jakiś filmik o dziwnym tytule to postanowiłem w końcu obejrzeć - nie przypuszczałem, że można wierzyć w takie głupoty i to podane w tak niewiarygodny sposób.
@NaczelnyWoody:

tylko 1/4 tych wszystkich teorii spiskowych zostały stworzone przez imbecyli którzy szczerze w nie wierzą


Ja znam laskę, typa i rodziców tej laski, którzy wierzą w teorie spiskowe m.in Rothschildowie i Rockefellerowie opłacają korporacje i te korporacje rządzą światem i okupują rządy wszystkich państw. Banki centralne wszystkich państw oprócz banku centralnego w Iraku należą do rodziny Rothschild ( ͡° ͜ʖ ͡°) którzy planują wprowadzić NWO
(
@Llukaszszz: Zwolennicy teorii spiskowych np odnośnie covid19 potrafią wierzyć w różnorakie sprzeczne ze sobą #!$%@?ństwa xD jedni wierzą że covid19 nie istnieje a inni wierzą że covid istnieje i został stworzony celowo a jeszcze inni że to jest międzynarodowy spisek mający na celu zaczipować ludzi szczepionką wiagry.
Jedno łączy tych wszystkich cudaków - antynaukowe nastawienie połączone z niechęcią wobec dowodów naukowych a już zwłaszcza kompletną niechęcią zweryfikowania swoich farmazonów lub poparcie
@NaczelnyWoody: No ta laska z tym typem to nie wiem czy oni tak serio w to wierzą czy mnie z tym trollowali?
¯\_(ツ)_/¯ no ale rodzice tej laski też wierzą w te teorie, a co najlepsze jej mama jest po studiach, a podobno im ktoś ma wyższe wykształcenie tym mniejszą podatność na wiarę w teorie spiskowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)