Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną
2. Chciej oddać krew
3. miej za mało płytek
4. odrzucają donację bo za mało płytek. Co robić? Wykop mówi - po receptę na jakieś dragi żeby witaminy mocno uzupełnić bo suple słabo. Dieta jest różnorodna u tej mirabelki co zrobić więcej...
5. dzwoń do lekarza - "informujemy że zalecamy teleporadę, możesz uzyskać zwolnienie, receptę. Klik *1* teleporada
6. Czekaj tydzień aż ktoś odbierze telefon
7. Odbiera jakaś internista, mówię że mam 100 000 PLT i chce więcej żeby dragi dała - nie może na telefon. To po co gadają że dają receptę na telefon. A przyjść z taką "głupotą" do lekarza nie mogę :(.

I bądź tu dobra i chciej into #krwiodawstwo i #barylkakrwi. Będę niedobra :((
  • 33
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Plotkova99: Kurła, to u mnie w małym mieście normalnie można przyjść na wizytę (teleporady chyba też mają, dobre dla tych co im się nie chce przychodzić, czyli dla mnie xD), a ostatnio jak miałem mało Hb, to zadzwoniłem na rejestrację, 5 min późnej oddzwonił lekarz, dał skierowanie na badania, później konsultacja badań przez telefon i cyk recepta. Współczuję wam tych lekarzy..
@McRapo: Stracone bo nic nie zyskałam, nie zrealizowałam celu w jakim tam przyszłam. Napisałam się w formularzach i nastałam w kolejce tylko ;(. W ogóle dziwi mnie to że płytek mam mało zawsze a krzepliwość super i siniaki mi się nie robią. Może moje płytki to takie turbopłytki że ich jest mało ale są bardzo zajebiste w swojej robocie ()