Wpis z mikrobloga

#neuropa #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #4konserwy #konfederacja

Sławek Nojman w punkt.

Żadnego upadku większości rządzącej nie będzie, a my jesteśmy świadkami kolejnego spektaklu.

Przypominam awanturę w wyborami i akcję z Gowinem. Też już wieszczyli upadek ZP, a wszyscy doskonale wiemy, jak to się skończyło :)
źródło: comment_1600420714tlhVLvp4r3FcizH9wt9kG6.jpg
  • 14
małpy z brzytwą


@krytyk__wartosciujacy: ja bym tak mógł powiedzieć o Jachirze, ale nie o tym małym mściwym człowieku który może jeszcze wiele krwi w narodzie napsuć.
Myślę że nie został MS z sympatii prezesa i Jarkacz dopuścił go do władzy bo musiał, a nie z powodu sympatii
@pilot1123: chyba raczej było

Panie Prezesie, ja zreformuję sądy. Jak będziemy mieć większość, dostanę prokuratora i MS, to sprawa będzie załatwiona, że włos nam z głowy nie spadnie.

Dobra Zbyszek, ale wiesz..

Tak, pamiętam

A tu się nagle zaczyna sypać, coś tam unia tupie i cierpliwość się kończy. No bo już 5 rok reformujemy, a tu ciągle coś. Ale Zbyszek "pamięta" i jest mądrzejszy niż ostatnio.
@Neubert Teraz są przepychanki, ale to nie oznacza, że może nadejść rozpad rządu, który nie musi oznaczać przyspieszonych wyborów.

Przecież Kaczyński realnie przegiął pałę z rolnikami, więc to nie jest już teatrzyk między koalicjantami.
@Neubert: Ale jednak też pamiętamy sytuację z 2007 roku (przedterminowe wybory po ataku PiS na ówczesnych koalicjantów). Może to tylko teatr pod targi w sprawie rekonstrukcji rządu, a może Kaczyński wpadł na pomysł aby wykorzystać pretekst do pozbycia się Ziobry. Biorę popcorn i colę (ʘʘ)