Wpis z mikrobloga

#konsole #ps5 #xbox

Zawsze bliższe memu sercu było Playstation. I pomimo bardzo konkurencyjnej oferty Microsoftu oraz rozczarowującej prezentacji Sony, chyba nadal jest. Ale powiedzcie mi co Sony sobie myślało wypuszczając takiego pada do nowej konsoli? Jakim cudem ktoś w Sony spojrzał na tę abominację, którą nazywają padem i powiedział "to jest spoko, wypuszczamy to w takim stanie"? Na jakim przepotężnym tripie musiała być osoba decyzyjna, która to klepnęła? xD
Jakby się dało podłączyć pada od Xboxa do PS5, to po kupnie konsoli Playstation, pad po wyjęciu z pudełka wyleciałby od razu na śmietnik. Wygląd samej konsoli też niestety nie zachwyca.
Pobierz Fido2801 - #konsole #ps5 #xbox

Zawsze bliższe memu sercu było Playstation. I pomim...
źródło: comment_16004224366ejUwf7AE7hlr2Z2t0a14l.jpg
  • 26
@Fido2801: Wyglądem pasuje do konsoli ;) Też mi się jakoś wizualnie nie podoba specjalnie, ale nie gryzie mnie jakoś w oczy, jest taki mocno futurystyczny może dlatego, żeby pokazać, że "future is now old man" i trzeba iść w nowoczesność ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z drugiej strony, podczas gry nie oglądam pada, wolałbym tylko, żeby miał lewą gałkę w dobrym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡
@sernik92: No ja mimo wszystko jestem estetą i wygląd zarówno pada jak i konsoli mocno razi mnie w oczy. Rozumiem nowoczesność, ale ten design to jest kwintesencja kiczu. Kolory pewnie robią tu dużo i pewnie jak ktoś wyżej pisał - jeśli będzie wersja cała czarna, to będzie znacznie lepiej wyglądać.
@Fido2801: Jeśli miałbym powiedzieć co moim zdaniem wygląda gorzej - PS5 czy kontroler do PS5 to zdecydowanie powiedziałbym, że konsola ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko jest kwestią gustu, a w czerni na pewno wszystko będzie wyglądać dużo lepiej ;)
@Bratkello: Przecież oceniam sam wygląd, a nie funkcjonalność, to po czym według Ciebie mam oceniać? xD Jak kupujesz meble do kuchni, to też najpierw musisz otworzyć drzwiczki X razy i porysować blat nożem, żeby po kilku miesiącach ocenić czy Ci się wizualnie podobają czy nie?

@TenTypZez: Analogi już się pewnie nie zmienią, bo to już taka flagowa cecha padów Playstation odróżniająca je od konkurencji.
@Fido2801: Ocenianie wygląd pada gdy jego najważniejszą rzeczą jest ergonomia użytkowania jest hmmm... jest nie na miejscu i mało znaczącą kwestią?

Tak - jak kupowałem meble do kuchni - sprawdzałem wszystko - bo wygląd to nie wszystko.
@Bratkello: No oczywiście, że wygląd to nie wszystko i nigdzie nie stwierdziłem inaczej. Nie wiem czemu kłócisz się z tezami, których nigdzie nie stawiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Napisałem tylko, że pad jest brzydki. Nic poza tym.