Gorące dyskusje ostatnie 12h

Gdy protestowano w obronie sądów, to słyszałem, że tam sami emeryci, więc to pewnie protestują byli UBecy i postkomuna.

Gdy protestowali przedsiębiorcy, to słyszałem, że normalni ludzie w tym wieku to o tej porze są w pracy, więc to pewnie jacyś opłaceni protestujący.

Gdy teraz protestują młodzi, to słyszę, że dzieciaki to nic nie wiedzą o życiu i powinny siedzieć w domach i się uczyć.

To ja mam pytanie - w jakim wieku trzeba być w tym kraju, żeby można było protestować?

#polska #protest #aborcja #neuropa #koronawirus #4konserwy
    pokaż całość

odpowiedzi (29)

#protest uwaga to jest Robert G. Został zatrzymany przez policję, miał zostać aresztowany - ale odebrali prokuratorze sprawę z góry i zmieniono na środki wolnościowe (6k PLN i dozór policji) policja podczas przeszukania mieszkania znalazła środku niedozwolone kilkanaście tysięcy złotych oraz młynki to marihuany, dodatkowo podczas przeszukania auta stwierdzono że numer VIN nosi ślady ingerencji.

Nie wiadomo czemu zostało odebrane prokuraturze sprawa i zmieniono całkowicie podejscie do tego bandyty. Prokuratura będzie teraz bronić bandytów?
    pokaż całość

odpowiedzi (79)

Oddajmy głos zielonce, takie posty rzadko się zdarzają

#protest #koronawirus #bekazpisu #takaprawda #ekonomia #gospodarka #finanse

odpowiedzi (40)