Wpis z mikrobloga

#grafika #programowanie
Mam ciekawie-wkurzające zadanie. Musze batchowo przetworzyc pliki GIMPa. Każdy plik ma 10 warstw, musze otworzyć plik, wybrać jedną warstwę plus tło i zapisać do PNG. Potem wybrać kolejną warstwę, tło i tak aż zapiszę 10 obrazków z 1.
Jaki interfejs programistyczny plików xcf jest #!$%@?. Boziu. Może ktoś coś o tym wie? Jak tak to odezwijcie się w komentarzu.
Ale nie o tym. Od zawsze uważam, że GIMP jest trochę ułomny względem photoshopa i żaden szanujący się grafik w tym nie pracuje. Szukam odpowiedzi na moje pytania po różnych zakątkach internetu i trafiam na forum, które jako baner ma picrel xD Jesteśmy poważnym forum dla grafików. Ten program jest poważny xD
Pobierz zboinek - #grafika #programowanie
Mam ciekawie-wkurzające zadanie. Musze batchowo pr...
źródło: comment_1600431726hP4JrOD8rqM79YnXX55U1O.jpg
  • 5
@Colek: Dzięks, może coś z tego wyciągnę. ImageMagic wygląda zachęcająco. Co do reszty to niestety nie mogę sobie pozwolić na ręczne otwieranie 1000 obrazów klikaniu i wybieraniu opcji
@espu: #!$%@?... właśnie znalazłem i próbuje rozkminić. Fajnie jak by forum działało xD nawet jest idealny strzał w google. Wchodzisz i file not found xD