Wpis z mikrobloga

Jeden z najbardziej znanych rosyjskich vlogerów Jurij Dudź ( jego filmik o HIV w Rosji był na wypoku) przyleciał do Warszawy zrobić wywiad z Białorusinami tworzacymi kanał NEXTA .
Pod białoruskim domem natknał sie na pikiete Olszańskiego/Jabłonowskiego i kolegów i zrobił z nimi wywiad.
Nawet zabwnie bywa miejscami. Olszański mówił, ze popiera Łukaszenke i Putina.
Poleciał tęz antysemicką narracją wzgledem Cichanouskiej , zaczął umówi o USraelu.
Ogólnie wyszli na debili. Olszański słabo mówi po rosyjsku, wiec rozmaiwa łownie ten jego kolega co z rosyjska flaga czesto stoi. Olszański opierdziela go po polsku, że źle dyskutuje.
Na koniec jeszcze Rosjanin nie chce im podac reki ''bo koranawirus'' i Olszański każe mu ''iść w #!$%@?'' nazywajac go prowokatorem.
Potem sam NEXTA zapytany kto to był, mówi, że to dziwaki. Rosjanin dziwi się, że takie antysemickie wypowiedzi są w Europie i Polsce. Nie wiem dlaczego niektórzy w Polsce nie sa w stanie zrozumieć, że tego typu narracja brzmi dla obcokrajowców tak jak dla Polaków brzmiałyby wypowiedzi jakiegoś zwolennika prawa szariatu. Obco i dziwacznie oraz bez szans na zrozumienie.
I taki obraz Polaków leci w filmiku, który w dobe roi pół miliona odsłon.
I już bodaj trzeci raz w filmiku obcokrajowca widze lokalsa z Polski preznetujacego taki antysemityzm. Poprzednio były to jakieś anonimoweo osoby tłumaczace spotkanemu turyście turyscie, że w Polsce rządzi ''żydostwo''.

fragment od 48:22 klik

#rosja #jablonowski #neuropa #bialorus
szurszur - Jeden z najbardziej znanych rosyjskich vlogerów Jurij Dudź ( jego filmik o...

źródło: comment_1600431632XzX930RLMbNrfS79kvaLwO.jpg

Pobierz
  • 13
@szurszur: mi sie jednak eydsje ze normalni ludzie maja #!$%@? "co pomysla za granica!!! BOZE CO ZA #!$%@? NSRUD MAM!!!" i tor aczej domena zakompleksionych polakow. opinia obcomrajowcoe moge sie przejmowac dopiero jak bede mial z nimi kontakt i jak poznaja mnie a nie beda oceniac na podstawie #!$%@? filmiku z aktorem teatralnym czy innymi szurami. bo na swiecie co ciekawe nie ma tak duzo ignorantow po prostu ignoranci krzycza najglosniej.
@szurszur: to niech utrwala, jestes antysemita? popierasz dyktatury? utozsamiasz sie z nimi i boisz sie ze bedzie przypal jak sie znajomi/znajomi z zagranicy dowiedza?
pors sie wyleczyc z kompleksow kolego. jak chcesz miec wplyw na to jak twoj kraj widza za granica to po prostu zachowuj sie jak dorosly powazny czlowiek nie tylko za granica a tez u siebie i dawaj soba przyklad innym, nic wiecej nie zrobisz kochany bo blisko