Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
1. No to na początku wiadomo: robisz 4 luki po 90 stopni podłączasz drogi do ronda i masz zwykle rondo. Potem dzięki node controller (to jest mod) możesz sobie poszerzyć skrzyżowania zeby nie były tak wąskie. Potem rysujesz linie modem intersection marking tool. A na końcu ustawiasz jak auta mają jeździć tak żeby z liniami się zgadzało (to mod tmpe) Środek ronda sobie dekorujesz i masz. Przed wypuszczeniem node controllera skrzyżowanie ronda
@Dbzdur: A jest teraz jakiś mod poprawiający zmianę pasów przez samochody na autostradach i większych ulicach, żeby nie korkowały się niepotrzebnie przed zjazdami kiedy reszta pasów jest wolna? Bo wizualnie to kusi mnie, żeby wrócić do Cities, ale jak pomyślę o różnych głupotach które wyczyniają kierowcy to entuzjazm mi spada. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@selenita66: tmpe ma w ustawieniach suwak jak bardzo ai ma myslec(?) nad zmienia pasu ja dałem na maksa i samochody zachowują się w miarę racjonalnie ale za to procesor dostaje w kość. Jednak jak narazie mam 200k mieszkańców i 7600k daje sobie rade.
@krzykrzy1995: ale też nie możesz za bardzo rozszerzać tego ronda np. za kolejny węzeł bo wtedy może coś się psuć. Ale jeżeli auta ci jeżdżą po rondzie ale źle zjeżdzają/zminiają pasy to musisz TMPE się pobawić