Wpis z mikrobloga

Hollywood i lewica wykreowały czarnych i gejów jako osoby jednoznacznie atrakcyjne, przystojne i zadbane. Tylko i wyłącznie dlatego młodzież głosuje za poparciem LGBT i BLM, mimo że faktycznie są najbardziej ksenofobiczną, nietolerancyjną grupą społeczną nienawidzą absolutnie żadnej inności. Widać to po ich stosunku do Podlasia, osób starszych, osób z dziećmi czy choćby nawiązując do wykopu - brzydkich mężczyzn.
Każda z tych grup społecznych cierpi na co dzień na różnego rodzaju dyskryminacje i znosi szykany, co jednak w żaden sposób tak zwanym zwolennikom tolerancji i miłości międzyludzkiej w żaden sposób nie przeszkadza.

Jest ktoś w stanie temu zaprzeczyć?
#blackpill #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpodlasia
  • 5
@Fan_Morawieckiego: Ale dzięki temu te mniejszości są dość łatwym celem. Jedna nalepka "zakaz pedałowania" w ich okolicy = płacz. Znałem jednego kolesia któremu gej podpadł i to ostro. Z tego co mówił ponalepiał tego mnóstwo, a potem poprosił mnie i kilku kolegów o przyjście w określone miejsce z szalikami w kolorach flagi na twarzy. "biedna mniejszość" która była jak wredna przyjaciółeczka widząc nas tylko stojących popłakała się i popuściła. Dalej nic
@Fan_Morawieckiego: może dlatego, że to "Podlasie" tępi każda inność już od dawien dawna (nie mówię nawet o tych gejach, kua dla nich wszystko co chociaż trochę się różni od razu jest złe i niebezpieczne). Młodzi ludzie mają otwarte głowy i przede wszystkim empatię do drugiego człowieka - i nie napalaj mi historyjek o prześladowanych przez normictwo incelach, bo w moim towarzystwie (same Julki chady i Oskary) nie raz na