Wpis z mikrobloga

@kilmnieplis: Noo generalnie tak było, wszystko padło jak update wyszedł kilka dni temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale serwery rocketa są cały czas takie #!$%@?, więc bez różnicy. Wczoraj wywaliło mnie z meczu, bo padł serwer i dostałem bana na 5 min na wyjście z meczu xD
@x82828: Ta, bo tam mi wygodnie tam było ćwiczyć "freestyle" w moim wykonaniu xD Najwyżej miałem chyba D3, ale bardzo mało meczyków mam ogólnie zagranych, nie lubię tego trybu. Dziwie się, że w ogóle mam tam jeszcze rangę, powinna już dawno zniknąć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tak_masz_racje: rangi włączyli chociaż, tak jak piszesz, jest to dziwne.
Teraz pomyśl o tych pro, jak Yukeo gdy włączył na streamie i mając w 2v2 2300mmr top50 na świecie i dostał GC1 xD konsternacja była konkretna
Ciekawi mnie, bo jakoś nie mogę znaleźć, czy znowu zrobią idiotyczne progi, że te około 1500 w 3v3 to GC czy zrobią procentowe. Na wzór LoL gdzie najwyższe rangi ma 0.0x% procent graczy.
@sodomek: Ja tam od początku uważam, że powinno być tak jak np. w Apex Legends, gdzie najwyższą rangę ma top 500 ludzi, albo tak jak mówileś, czyli w LoLu. Tam najwyższa ranga to jest naprawdę rzadkość, w RL nie bardzo.
Nagrodę za GC teraz pewnie ze 2-3% ludzi wbiło, jak wejdą nowe rangi to imo GC powinno mieć na pewno poniżej 1%, a SL to już w ogóle jakieś małe procenty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tak_masz_racje: teraz GC ma około 0.7% ale tutaj wchodzi efekt skali ile osób gra w RL, Psyonix podaje 58 milionów kont (większość nieaktywna ale są liczone), więc GC ma około 0.5 miliona graczy (pośród GC z pewnością jest procentowo więcej aktywnych kont niż pośród Gold).
I to był problem, bo jeśli najwyższą rangę ma tyle osób to to nie jest najwyższa ranga. Wiele gier multiplayer marzy o tym żeby mieć chociaż