Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pani Pelagia Głogowska jest po 2 udarach mózgu, zawale serca, ma tętniaka aory brzusznej, miażdżycę tętnic kończyn dolnych, nadciśnienie tętnicze krwi, problemy z nerką oraz lewą strone ciała bezwładną. W związku z tym postanowiła stworzyć zbiórkę w internecie, która może choć trochę pomoże jej finansowo.

  Tymczasem banda sku*wysynów (bo inaczej się tak tego nazwać nie da) zaczęło pisać, że jest starą babą, że powinna trafić do piachu i po co ta zbiórka.

  Tymczasem co zrobiła pani Pelagia?
  PRZEPROSIŁA NA FEJSBUKU LUDZI KTÓRZY JĄ WYZYWAJĄ ZA TO, ŻE STWORZYŁA TĘ ZBIÓRKĘ

  Zostawiam wam link i bardzo proszę, żebyście to bumpowali, udostępniali, ale przede wszystkim jeśli macie chęci i jakąkolwiek zbędną kwotę ustaloną przez was - wpłacili dla tej starszej pani.

  Z góry naprawdę mega dziękuje. Jeśli czytasz ten post rano, jesteś w pracy, nie masz jak wpłacić a chciałbyś, zapisz sobie gdzieś ten post - plis.

  https://zrzutka.pl/leki-rehabilitacje-i-zadluzenia

  Post by Hype
  #pomagajzwykopem #polska #zdrowie #zrzutka
  pokaż całość

  odpowiedzi (100)

 • avatar

  Niepopularna opinia: świat według kiepskich jest przereklamowany, a poziom humoru trafia jedynie do osób o małym ilorazie inteligencji.

  Dobitnie udowadniane jest to za każdym razem gdy ktoś dzieli się tutaj swoimi "ulubionymi momentami", które okazują się być po prostu przykre i żałosne.

  #pdk #takaprawda #swk #seriale

  odpowiedzi (159)

 • odpowiedzi (20)