Wpis z mikrobloga

Rozpoczynam nitkę pt.:
Jaki NAJLEPSZY w życiu #film Waszym zdaniem widzieliście?

Piszczcie i plusujcie - będzie fajna baza do obczajenia dla każdego.

Zaczynam:

Matrix cz. 1 - jak na fana fantastyki przystało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie #filmnawieczor #kino #kultura #glupiewykopowezabawy (może nie takie głupie xD)
chozi - Rozpoczynam nitkę pt.: 
Jaki NAJLEPSZY w życiu #film Waszym zdaniem widzieliś...

źródło: comment_1600530195dYFNFoiRrdopsiHHxIspJc.jpg

Pobierz
  • 14
@chozi: Co tu się staneło xD

Nie jestem w stanie powiedzieć, jaki jest najlepszy, bo nie ma miejsca pierwszego. Na miejscu pierwszym jest kilkanaście filmów, a też nie chce napisac - władca pierścieni czy inne takie, bo to jest zbyt oklepane.
@chozi:
- Split 1/2
- Wszystkie slasher'y typu: Halloween, piątek trzynastego itp.
- Wszystkie filmy z Denzelem Washingtonem.
- Hannibal wszystkie części.
- Raid 1/2
- Szklana pułapka.
- Zabójcza bron.
W cholere tego (,)
@chozi: troche zle postawione pytanie, bo jednak sa rozne kategorie filmow. Najlepsza komedia bedzie jednak miala.inne znaczenie (ciezar, funkcje) niz dramat wojenny czy wlasnie fantastyka.
Np taki Ojciec Chrzestny bedzie wysoko: swietna fabula, potwncjal do refleksji, jakistam komentarz do swiata, genialna gra aktorska, swietna.muzyka i ujecia.
Ale i np Idiokracja tez: moze od strony technicznej nie jest to film tak swietnie zrealizowany (na pewno nie pod katem ujec czy muzyki, a
@slapdash: dzięki za wyczerpującą i profesjonalną odpowiedź; 2 z podanych przez Ciebie filmów nie widziałem i chętnie nadrobię. Co do sposobu w jaki zadałem to pytanie - fakt, może wydawać się trochę trywialnie postawione, bo pewnie większość odpowie, podając "ulubiony" film, ale mniej więcej to miałem na myśli, tj.: produkcję, która pierwsza przychodzi nam na myśl, bo pod względem technicznym, aktorskim i fabularnym zrobiła na nas największe wrażenie.

Niestety widzę jednak,
@chozi: to tak się nie da że najlepszy. Ludzie pytają mnie jaki najlepszy film widziałeś. To nie jest tak że najlepszy czy najgorszy, to są filmy które ukształtowały cały mój pogląd na sztukę filmową. To są tysiące ludzi którzy za tym stoją. Scenogarfowie, scenarzyści, kostiumolologowie, aktorzy kamerzyści oświetleniowcy montażyści setki setki ludzi bez których mógłbym teraz chodować np. marchew. Powiem The Artist
A.....l - @chozi: to tak się nie da że najlepszy. Ludzie pytają mnie jaki najlepszy f...

źródło: comment_1600537364KN2EMKZv4OorHuaPPSBKtf.jpg

Pobierz