Wpis z mikrobloga

#iptv #smartiptv #samsung

Bry wieczór, chciałem przetestować IPTV na swoim telewizorze (Samsung).
Znalazłem poradnik opisujący przesłanie listy m3u przez stronę https://siptv.app/mylist/, bezpośrednio na TV. Znalazłem nawet przykładową listę (działa, sprawdzałem w VLC. choć nie wszystkie kanały).
Trzeba tam podać mac adres TV. Chciałem się dowiedzieć, czy to bezpieczne? A poza tym jak paczka trafi na telewizor, skoro nie jest podłączony do internetu bezpośrednio, a przez router (Netia).

Będę wdzięczny za rozjaśnienie sytuacji.

Przy okazji, czy istnieje jakiś serwis lub możliwość zainstalowania HBO GO? Amazona i Netflixa mam na konsoli. Ale HBO nie ma aplikacji konsolowej. Na TV też z resztą nie.

I jaki serwis IPTV za rozsądną cenę polecacie? Interesuje mnie oferta z Polsat Premium Sport (LM) i bajki dla dzieciaków, może Canal+, HBO.
  • 26
@johnmorra: Dzięki za materiały.

Jak to jest z tym Smart IPTV? Mogę sobie przesłać listę na telewizor bez instalowania aplikacji? I to będzie darmowe?
Bo na stronie KKZServices, w poradniku napisali, że apkę trzeba zainstalować i zapłacić prawie 6EUR.
@ssupkowski: zalezy od telewizora kolego. Wchodzisz na twoj sklep smart czy tam w aplikacje i patrzysz co jest dostepne. mozesz miec siptv wlasnie ssiptv ott itd. siptv jest platne jednorazowo. ale jest to bardzo dobra apka. tak jest to bezpieczne, mam ja u siebie na paru telewizorach. masz 7 dni próby a potem ci wyskoczy komunikat ze mozesz jesli chcesz wykupic

dziala to tak ze instalujesz ta apke na telewizorze(musisz miec
johnmorra - @ssupkowski: zalezy od telewizora kolego. Wchodzisz na twoj sklep smart c...
@ssupkowski: @johnmorra: Pozwolę sobie panon wytłumaczyć zagadnienie bo widzę, że chyba jest taka konieczność. Pomijamy celowo Tv z androidami żeby nie motać. Kiedy powstało coś takiego jak Smart TV większość producentów telewizorów (Samsung, Lg, Philips, Sony itd...) skorzystała a tego samego rozwiąznia i jest nim Opera TV. Naciskając klawisz na pilocie w takich Tv co to się nazywał np. Smart TV nie widać tam ŻADNYCH aplikcaji. Jest to przeglądraka internetowa
wojciet - @ssupkowski: @johnmorra: Pozwolę sobie panon wytłumaczyć zagadnienie bo wid...

źródło: comment_16006592502sc36Vrwbk3aDREL32b04B.jpg

Pobierz
@johnmorra: potrzebuję pomocy. Załadowałem listę kanałów przez stronę.
Widoczna jest na TV, EPG też działa. Ale żaden kanał się nie odtwarza.
Co ciekawe, działa bez problemu w VLC. A internet mam w Netii.
Jakiś pomysł co przegapiłem?