Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Widzieliście? Ładnie wyjaśniona.

  #protest #bekazpisu #aborcja

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (60)

 • avatar

  Jako, że głosowałem na konfederacje w wyborach do parlamentu a dziś popieram strajk kobiet, chciałbym napisać dlaczego wtedy oddałem na nich głos.

  1. Liczyłem przede wszystkim, iż w parlamencie skupią się na obniżaniu podatków i naprawieniu systemu pod kątem obsługi zwykłego obywatela.

  2. NAPRAWDĘ wierzyłem iż takie osobistości na ich listach jak Kaja TFU Godek to po prostu zwykła polityka i odetną się od niej zaraz po wejściu. (Ówczesne sondaże różnie pokazywały, że mogą nie przekroczyć progu, więc logiczne dla mnie było iż chcą zgarnąć pewne głosy.)

  3. Sławomir Mentzen tamtej kampanii wydawał się być nową jakością w polskiej polityce, bo prowadzi swój biznes + jest wykształcony i to co mówił i styl jak to mówił dawał nadzieje, że konfederacja odejdzie od rynsztokowego języka ala korwin, który swoją drogą był na czas kampanii schowany jak macierewicz u pisu

  Serio jeśli oni myślą iż ich wyborcy to ślepo zapatrzeni w krula ludzie to grubo się zdziwią, znam wielu ludzi którzy tak jak ja na nich głosowali a dziś czują do nich po prostu wielkie obrzydzenie, liczę na to iż w kolejnych wyborach spadną z rowerka i zanotują klasyczne 4,76%

  #konfederacja #protest
  pokaż całość

  odpowiedzi (104)

 • avatar

  Przecieki mówią, że w ramach następnych obostrzeń ma być zakaz używania dykty i kartonu do robienia transparentów na #protest. Dykta i karton jako surowce strategiczne mają służyć podtrzymywaniu ustroju kraju.

  #bekazpisu

  odpowiedzi (10)