Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie ten pies


@lament890: Dojrzałość społeczeństwa ocenia się na podstawie tego, jak traktują słabszych, jak traktują istoty bezbronne. Z bólem serca czytam komentarze na FB/Wykopie i obserwuje łapki w górę/plusiki, gdzie autor pisze "to tylko pies" i nie przejmuje się losem Azorka bożego. Polakom dalej bliżej mentalnie do Rosjan i tamtejszej znieczulicy, niż do cywilizowanego zachodu. Nie równaj w dół. W Chinach jedzą psy, więc w Polsce można głodzić szczeniaki?
@Orzech2019: Oho zaraz się zesra xD, gdzie ja napisałem, że dobrze jakby go zagłodzili? W Polsce niestety pies dla większości ludzi znaczy więcej niż człowiek, ludzie mogą udzielić się charytatywnie finansując leczenie dzieciaków w hospicjum, a #!$%@?ą sie w dofinansowanie schronisk żeby jakiś kundel mógł zjeść coś innego niż resztki z obiadu czy koń nie #!$%@?ł ciągle owsa tylko #!$%@?ł marchew, a jak przejdziesz za nim nie zachowując odstępu to cie
a #!$%@?ą sie w dofinansowanie schronisk żeby jakiś kundel mógł zjeść coś innego niż resztki z obiadu czy koń nie #!$%@?ł ciągle owsa tylko #!$%@?ł marchew, a jak przejdziesz za nim nie zachowując odstępu to cie jeszcze #!$%@? kopytami, bo to tylko głupie zwierze kumasz, nie człowiek. Więc nie gadaj mi człowieku o znieczulicy, nie przeszedłbym obojętnie ale też śmieszy mnie spuszczanie się nad losem psa na który większość niema wpływu i
@Kiciamia: Taka rada na przyszłość. Kiedy odpisujesz obcej osobie, nie używaj skrótów myślowych, które są znane tylko Tobie. Postaraj się zawrzeć kontekst, który druga osoba jest w stanie właściwie zinterpretować. Pierwsza część komentarza rozumiem dotyczy bullying'u w szkołach, a druga to sarkastyczna wypowiedź i dajesz tym do zrozumienia, że nie jest wcale najważniejszy? Czyli zgadzasz się z OP? Czy zgadzasz się ze mną? I czy chciałeś/chciałaś zestawić ze sobą dwa końce
@Orzech2019: #!$%@? postów moralizatorskich o zachowaniu wobec zwierząt na tagu na którym co druga osoba popiera znęcanie się nad innymi LUDŹMI i wali konia do aktów wandalizmu. Weź tam, może zostań przy pisaniu mailów do ministrów. Poziom mitomanii i odrealnienia podobny do Krzysztofa K xD