Wpis z mikrobloga

Przez to, ze mamy wrzesien przypominaja mi sie czasy szkolne, gdy mialem jeszcze kolegow i kolezanki. Codziennie po szkole razem sie wracalo jak najwolniej do domu, potem od razu na kompa, gdzie prowadzilo sie dlugie rozmowy na GG, sluchajac przy tym losowych kawalkow rocka na radiu Last.fm. Albo po prostu sie gdzies spotykalismy i spedzalismy ze soba czas.

Mialem bezposredni kontakt ze swiatem i ludzmi. Potrafilem stanac w miejscu i w pelni odbierac to co sie wokol mnie dzialo. Niczym Neo w Matrixie ktory spowalnia czas i uzyskuje swiadomosc calego otoczenia i swojego "ja". Dzieki temu cieszylem sie kazda chwila. Wszystko bylo takie jasne i bezchmurne.
Chwile pozniej nadchodzily swieta ktore mialy wspanialy klimat. Przerwa swiateczna, czyli beztroskie granie, potem sylwester, chwile pozniej w lutym ferie zimowe, nastepnie cudowny rozwkit wiosny i juz praktycznie wyczekiwanie na letnie wakacje. (patrz Bozenko... ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Ehhh i to wszystko dzialo sie jak mialem 12-13 lat. To byly moje najwspanialsze chwile w zyciu. Nic pozniej nie bylo juz tak jak wtedy. Mam 26 lat i to sa moje jedyne mile wspomnienia, do ktorych milo wracam. Ale przez to, ze wtedy bylo milo, a teraz nie jest, to z automatu wspominanie tamtego okresu wprawia mnie w pewien dyskomfort, wiec nawet te wspomnienia zostaly lekko naruszone przez kontrastujaca terazniejszosc.

#!$%@?, 26 lat na karku a od ponad 10 dobrych lat caly czas tesknie za tamtymi znajomymi i tamtymi chwilami. Utknalem w jakiejs petli z ktorej nie moge sie wydostac.

#nostalgia #depresja #przegryw #zalesie #gorzkiezale
C.....r - Przez to, ze mamy wrzesien przypominaja mi sie czasy szkolne, gdy mialem je...
  • 6
@ChelseaDagger: też do dzisiaj wspominam ten okres, szczegolnie szkole srednia. Piekne to czasy byly. Najgorzej jak ide albo przejezdzam przez miasto i widze tych nastolatkow majacych beztroskie zycie. Brakuje mi tez tego klimatu.
Jak jestes wolny to mozesz sprobowac znalezc dziewczyne ze szkoly sredniej ja tak zrobilem a jestem rok mlodszy tylko od Ciebie. Niektore na takich starszych lecą i mozna sobie troche wrocic do tego klimatu chociaz majac kontakt z