Wpis z mikrobloga

Witam, właśnie dostałem się na studia i opuszczam rodzinne gniazdko. W związku z tym poszukuję laptopa który będzie mi służył głównie do studiów aczkolwiek praktycznie wyjdzie najprawdopodobniej tak że jakiś Football Manager, Lolek czy inne gierki też będą na nim odpalane. Nie potrzebuję kombajnu do Cyberpunk na ultra, po prostu żeby nie miał problemów z tym żebym mógł coś odpalić i mieć jeszcze w tle discorda z kumplami. Najprawdopodobniej też będę go wykorzystywać do blendera (narzędzie do tworzenia grafiki 3D) więc dobrze by było żeby grafika wyrabiała i nie renderowała obrazów całą noc.
budżet to ok 3-3,5 tyś, jeśli jakiś sprzęt się okaże bardziej niż godny uwagi byłbym skłonny to zwiększyć do 4 tyś.
! .Pomóżcie proszę, jeszcze muszę sobie znaleźć mieszkanie w tym tygodniu xd
#laptopy #pcmasterrace #blender #footballmanager #pytaniedoeksperta #informatyka #pomoctechniczna
  • 12
@michalxd21: Albo ryzeny 4000 + 1650 albo intele 9300/10300 + 1660 Ti. Ja kupiłem Lenovo Legion 5 w tej pierwszej konfiguracji i jestem zadowolony, choć na dłuższą metę pewnie zestaw z 1660 Ti będzie się lepiej sprawdzał.
Teraz regularnie są promocje na laptopie chyba na euroagd, sprawdź na stronie łowców gier i/lub na pepper.pl