Wpis z mikrobloga

Izotek może zmniejszyć aktywność kory przedczołowej. Poza tym wiele ludzi ma masę skutków uboczynych po tym.
Tak tylko piszę gdyby ktoś kto to brał skarżył się na depresję i brał izotretynoinę w przeszłości i aby też przestrzec innych, którzy się zastanawiają czy to brać.


A tuajt 700 stron wątku gdzie ludzie wypowiadają się na temat długofalowych skutków ubocznych
https://www.acne.org/forums/topic/295030-repairing-the-long-term-damage-from-accutane/page/707/ wiele postów o myślach samobójczych.
Przestrzegam - depression fuel
#przegryw #izotek #depresja
  • 12
@Dbzdur: tak. Szkoda tylko, że przepisują to tak od ręki na średni trądzik, a w ulotce jest napisane że to na mocny trądzik (konkretnego typu już nie pamiętam), gdy wszystkie inne metody nie działają.
Poza tym kobiety nie mogą zajść w ciążę gdy to biorą, bo dzieci rodzą się z defektami (nawet pamiętam, że jakiś papiur się podpisuje u lekarza)
@schorner: trzymaj się tam na tej kuracji :) zwracaj uwagę na nastrój. Ja sie podczas tego tak fatalnie czułem, że musialem isc do drugiego lekarza i dostalem ssri.
Oczywiscie nikt nie powiedział, że to może być spowodowane tym pierwszym lekiem. Story of my life ()
@furelsom: Z tego, co wiem na raka krwi, tzw. białaczkę. Działa uśmiercając rakowe komórki krwi. Ja tam miewam objawy ADD, i podczas kuracji mam wrażenie, że się trochę to nasiliło, ale raczej nieznacznie. Z tego, co czytałem, a czytałem masę badań, to wiem, że może powodować jakieś pogłębienie istniejącego już problemu psychicznego, ale raczej wątpliwe, aby było głównym czynnikiem wytwórczym.