Wpis z mikrobloga

mirki, polecicie jakis perfumik do ok. 200-300 zł? licze na jakieś ciekawe zapachy i takie do używania codziennie na jakies spotkania, generalnie coś ciekawego, niezbyt intensywnego i byleby nie takie dziadkowe do kościoła.

#perfumy
  • 17
@Marmite: Domyślam się, jak we wszystkich gronach znawców gardzi się mainstreamem. Żadna nowość. Mi się podoba i czuję się dobrze z tym zapachem, dlatego poleciłem ;)
@NaniQuashe: och, jest milion powodów, część osób zarzuca mu smród plastiku, część po prostu bycie generycznym mainstreamowym słodziakiem, część szkaluje tandetny flakon, a jeszcze inni to że targetem są masy, zapach czuć od co 2. osoby na ulicy a do tego powstało miliard klonów i perfum mniej lub bardziej inspirowanych tym zapachem. A pewnie i więcej by się znalazło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zordon_: chyba najsensowniejszy
@Marmite: Niekoniecznie w tym stylu. Nie znam się i ciężko mi to opisać, ale lubię delikatne, sportowe, wodne zapachy. Np taki One Milion kłuje mnie w nozdrza okrutnie. Z takich mainstreamowych zapachów to podchodził mi kiedyś La Coste zielony, ale bodajże Essential (taki w kanciastej butelce). Może mógłbyś coś jeszcze polecić po tej wypowiedzi? I dzięki i tak za dotychczasowe doradztwo.
@Zordon_: hmm... jeśli chodzi o wodne to chyba nic ciekawego ci nie mogę polecić (nie mam chyba żadnych w kolekcji oprócz AdG Absolu), ze "sportowych" też niewiele mam, ale mogę polecić Versace Pour Homme oraz Chanel Allure Homme Sport i Chanel Allure Homme Edition Blanche - przy czym wszystkie wymienione mają raczej przeciętne parametry. Najlepiej zapytaj pod tagiem albo przejrzyj poradnik z belki tagu