Wpis z mikrobloga

Planuję sobie kupić konsolę do gier na święta (jako taki prezent gwiazdkowy), od samego początku jestem podjarany Playstation 5 bo fajnie się zapowiada, do tego ciekawie zbudowany pad, fajne tytuły na wyłączność, a do tego ten Sackboy, w którego będzie można pograć ze znajomymi :D Jednakże widzę w jaką stronę zmierza Microsoft, jak zawiera kolejne umowy, wykupuje firmy. Troszkę zamotałem się w tym momencie bo Sony może stracić trochę fajnych tytułów, a do tego Xbox ma wygodniejszego pada... Mimo wszystko teraz już nie wiem jaką konsolę lepiej wybrać, niby dalej ciągnie mnie bardziej do PS5 bo za wiele raczej jakoś nie gram, więc 4-5 gierek w zupełności by mi wystarczyło, a te ponad 100 gier na gamepass'ie za #!$%@? bym nie ograł, pewno nawet 10 bym nie pobrał.. Eh, jak żyć..( ͡° ʖ̯ ͡°)

#playstation #xbox #ps5 #xboxseriesx #konsole #gry
  • 18
@mirekkomputronikel: Mi się nie podobają takie zagrania jak wykupywanie znanych firm, zupełnie jakby Sony miało kupić Rockstara i GTA miałoby wychodzić tylko na PS. Jeśli będą dalej wydawać Fallouty i TESy na wszystko to ok, w innym wypadku nie podoba mi się to. Nowe IP na wyłączność? spoko, ale stare marki znane na wszystkich sprzętach powinny zostać multiplatformowe.
@sm_m: Microsoft nie musi robić starych ip tytułami na wyłączność, imo lepszy marketing osiągnie udostępniając wciąż te gry na ps5. Już widzę jak można pięknie w reklamie porównać koszt 350zł za The Elder Srolls 6, kontra te 400 zł za rok używania gamepassa z którym idzie dostęp do kilkuset innych gier
@bartt345: Jak tak to spoko, ale zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie. Bethesda to jedne jak dla mnie duze studio, ktore wydaje calkiem fajne gry i nie klepie ich co rok.
@mirekkomputronikel ja jako wierny posiadacz ps4, przez cały rok odkładałem drobniaki żeby sobie kupić ps5 na święta i jestem już raczej zdecydowany że kupię... Xboxa series x.

Sony całkowicie mnie do siebie zniechęciło, jako że narazie nowe gry będą drogie a i exów nie będzie narazie za wiele bo raptem kilka do 2022 miałem zamiar grać głównie w starsze pozycję, narazie jednak
Sony całkowicie milczy w temacie wstecznej a zapowiada płatny remaster
@mirekkomputronikel no tak, wtedy masz dość dobry powód bo gry z tej generacji były dla mnie osobiście niesamowite, tylko czy jeżeli Sony nie da żadnych ulepszeń graficznych na ps5 (może da kto wie ale narazie się nie zapowiada) to czy nie lepiej kupić PS4 pro? No jedynie ten ps+collection daje jakiś argument bo dostaje się super gierki w cenie.
dy masz dość dobry powód bo gry z te


@Medonix: Nie potrzeba ulepszeń graficznych, potrzeba 60 klatek! A to już robili np. z seria uncharted. 4 właśnie ma być w tym ps plusie, licze na to samo co zrobili z trylogia drake'a tyle ze z 4 i Lost Legacy :)