Wpis z mikrobloga

@b0b3r: a profil PlaystationPL to nie są po prostu sami marketingowcy? Nie mówię, że się z Tobą nie zgadzam ale po prostu nie wyciągałbym tych wniosków na podstawie polskich oddziałów tych firm.
@b0b3r: naturalna kolej rzeczy. Xbox dostał na początku obecnej generacji w #!$%@? i musieli coś zrobić by odzyskać graczy. Kończy się generacja i można powiedzieć, że xbox odrobił lekcje i wyprzedził Sony świetnym podejściem do konsumentów oferując świetne rozwiązania. Sony obecnym podejściem spadnie z rowerka twierdząc, że lepiej wydawać dwie dobre gierki eksluzywne na rok niż oferować usługi jak MS z Game Passem. Wszystko idzie w streaming i abonamenty. Sony dalej
No mnie przekonali panowie z team #xbox - tym samym zakupiłem pierwszy raz w życiu coś w preorderze, do tego za taką kwotę :> To także moja pierwsza konsola gdyż rezygnuje z grania na PC :) PS5 nie zaimponował mi niczym oprócz gier i wielu technologii, których w żaden sposób nie można być pewnym.
@Tommy__: doskonale pamiętam pierwsze zapowiedzi gdy konsola miała być Always Online, płyty z DRM itd. Śmiałem się z tego jak i reszta internetu. Dostali na start generacji po dupie. Ps4 sprzedawało się jak ciepłe bułeczki i aby coś ugrać Xbox się gimnastykował na różne sposoby i udało się. Sony w tym czasie jedyne co to wprowadziło VR na konsole i to tyle z ich innowacyjnośći w tej generacji.
@Nikczemny_Pomidor: oj