Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak obniżyć masę? Ważę 86kg przy 184cm. Chciałbym zjechać do 75kg. Piję samą wodę, unikam słodyczy oraz chipsów. Jedyne co jem słodkiego to drożdżowka i to bez chemii typu z budyniem i bez cukru na wierzchu. 0,5 dnia potrafię być aktywny sportowo. I nic. Kiedyś ważyłem 83kg, ale wtedy jadłem sam chleb i piłem wodę. Brzydziłem się słodyczami. Teraz mam większą tolerancję na słodycze, ale i tak ich nie jem. Przez co pewnie dlatego ważę 3kg więcej. Ale wtedy jadłem ile chciałem i nie tyłem.
Wszystko się zmieniło do momentu w którym doznałem szoku i załamania nerwowego. Nie leczyłem tego u psychologa czy psychiatry, czego żałuję. No i psychicznie się gorzej czuję, oraz zaczęło się odkładać jedzenie. Myślałem że to zaburzenia hormonalne i ograniczyłem cukier. Niestety czuję się jakby przemiana mi stała. Dlatego tu pewnie jakieś zaburzenia psychiczne. Wiecie coś może więcej? Sam dietetyk to zbada przez hormony? Badałem tarczycę i kortyzol i było ok, ale jednak czuję się bardziej nerwowy jak dawniej. Wtedy byłem spokojny i szczęśliwy. Teraz nie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f69e9def49ad326e7b1abf6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 8