Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem, wczoraj wraz z grupą 7 niezależnych ekspertów przeprowadziliśmy test wszystkich smaków jeżyków, które udało nam się złapać w sklepach.

Każdy z ekspertów testował jeżyki z zawiązanymi oczami i do jego zadań należało poprawne wskazanie smaku, a następnie ocenienie go w skali 1-10. W miedzyczasie można było przepijać wybranymi napojami, żeby oczyszczać kubki smakowe, najbardziej popularna była woda, ale trafiła się też cola i piwo. Dzięki takiemu testowi mogliśmy wskazać smaki najbardziej smaczne według respondentów, a po drugie wskazać te, które najlepiej oddają smak jakim są nazwane.

Ostateczna tabela smaczności wygląda następująco:

1. Kokos (76 pkt.)
2. Słony Karmel (53 pkt.)
3. Classic (52 pkt.)
4. Pomarańcza i Dark Cocoa (47 pkt.)
5. Cafe (42 pkt.)
6. Advocat (37 pkt.)
7. Cherry (35 pkt.)
8. Dark Cherry (34 pkt.)

Widać zatem, że Kokos wygrywa zdecydowanie z resztą konkurencji. Dużym zaskoczeniem okazał się też Słony Karmel, który jest naprawdę zaskakująco smaczny, szkoda że nie jest tak powszechnie dostępny.

Jeśli chodzi o rozpoznawalność smaków brana była po prostu suma unikalnych trafień na smak (tylko True Positive) i wygląda to następująco:

1. Kokos, Cafe, Pomarańcza (8 trafień)
2. Dark Cocoa (6 trafień)
3. Advocat, Classic (4 trafienia)
4. Słony Karmel (3 trafienia)
5. Cherry (2 trafienia)
6. Dark Cherry (1 trafienie)

Biorąc pod uwagę również tą część można powiedzieć, że Kokos deklasyfikuje konkurencję - jest zarówno najwyżej oceniany w kwestii smaku, jak i również najbardziej rozpoznawalny.

Muszę również pochwalić jeżyki pomarańczowe - okazały się być wyjątkowo wyraziste, a przy tym smaczne.

#jezyki #ciastki #goplana

wołam: @mentofobis @jimmysatan666 @jeski @iEarth @panato @WyuArtykyu @owocowazielonka @GrubyKacper @MagicznyJakub @MiendzyJajec @krolowamonika @ItaChiquita @shitty_support @Ristian @perasperaadopelastra @Mikolev @dobraumywalka @szzzzzz @SawyerFTW @pan_kemyt @nie_swiruj @booolooo @Impuls94 @xFlorian @HarleyQuinn
wootschki23 - Tak jak pisałem, wczoraj wraz z grupą 7 niezależnych ekspertów przeprow...

źródło: comment_1600800513ONMZtb8M26RbSI0fMXjXkt.jpg

Pobierz
  • 9