Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Halo #gdansk! Galeria Metropolia. Zapraszamy na bezpłatne badanie! USG jąder dla panów do 45 lvl a dla starszych badanie PSA. Nic nie boli. Szybko i łatwo. Przyjdźcie! Będziemy czekać do 20.
  #trojmiasto #movember #zrobtodlajaj #pokazmorde (ja po lewo, obok Sandra, a po prawej pan lekarz urolog Kuba)

  odpowiedzi (132)

 • avatar

  Wielka prośba do protestujących. Serio. Wytłumaczcie mi kilka kwestii bo nie rozumiem.
  1. Dlaczego pół Polski rzuciło się do protestów z powodu zrównania praw chorych dzieci ze zdrowymi? Zdrowych nie można zabijać. Można było zabijać tylko chore. Teraz chore mają te same prawa co zdrowe. To źle?
  2. Dlaczego adresatem protestów jest rząd? Przecież to nie on napisał konstytucję. Fakt, że do trybunału wsadził bezprawnie swoich ale to nie miało na wyrok żadnego znaczenia. Każdy konstytucjonalista mówi że wyrok nie mógł być inny.
  3. Czemu atakujecie kościół? Przecież on nie ma wpływu na decyzje trybunału. On tylko wyraża swoje zdanie, tak jak każdy w demokracji. Tak samo robią górnicy, muzycy, muzułmanie, cyrkowcy czy homoseksualiści.
  4. Czemu służą groźby pod adresem konkretnych ludzi jak na przykład Kaja Godek. Nie lepiej dyskutować? Jak dla mnie to bolszewickie metody, że jak się pozbędziemy zwolenników pewnej idei, to problem zniknie.

  #pytanie #demokracja #protest #naserio
  pokaż całość

  odpowiedzi (164)

 • avatar

  No i jak tam lewacy? Zrobiliście już coś pożytecznego, zmieniliscie już konstytucję czy poza posmiewiskiem w oczach zwykłych obywateli nie zrobiliście dosłownie nic?
  #protest

  odpowiedzi (105)