Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, ostatnio coraz wiecej interesuje się zwiazakmi i kobietami (chyba dorosłem do tego) nigdy nie byłem bliżej z kobietą, a mój obiekt westchnień nie jest dziewicą, czy mógłby mi któryś z was (który ma dosyć spore doświadczenie) pomóc ? Bardzo boje sie odrzucenia z jej strony, ze np będę słaby przy 1 razie. Znalazłem też goscią co ma kanał na yt relacje z kobietami, ale jednak no nie stać mnie na jego poradniki. Czy wgl jego poraniki maja sens ? Jak sami wiecie większość poradników jest za darmo w necie tylko trzeba poszukać, ja niestety nie wiem gdzie. Bardzo proszę kogoś o pomoc, i pamiętajcie ze dobro zawsze wraca podwójnie. Jeszcze raz bardzo proszę
#redpill #podruwanie #uwodzenie #mirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6aff67f49ad326e7b1adbe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 7
Znalazłem też goscią co ma kanał na yt relacje z kobietami, ale jednak no nie stać mnie na jego poradniki. Czy wgl jego poraniki maja sens ?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie mają żadnego sensu. Nie wiem nawet o kim mówisz, ale to są zawsze scammerzy i bajkopisarze, żerujący na niedoświadczonych ludziach jak Ty. Wszystkie redpille, blackpille, bluepille i inne PUA to jest taki szans, że nawet nie chce mi się tłumaczyć czemu xD
@AnonimoweMirkoWyznania: lepiej spróbować i ponieść porażkę niż zastanawiać się w nieskończoność co by było gdyby, nie marnuj życia na martwienie się. Książki / poradniki są za darmo w internecie, polecam spiracić bo są bardzo subiektywne, możesz poczytać PUA ale IMO więcej ci da coś w rodzaju "No more Mr. Nice Guy" albo "How to win friends and influence people". Ogółem kombinuj i wyciagaj wnioski :)
@AnonimoweMirkoWyznania: Wierz mi, nie trzeba sie uczyc ruchow frykcyjnych. Co prawda rozne laski lub rozne pary lubia. Np. dluga gra wsteppna, albo brak gry wstepnej i od razu rzniecie. W tym miejscu musialbys sam wybadac temat rozmowa co ona lubi. Ale do rzeczy.
Jak juz potrzebujesz eporadnika to wpisz intimate foreplay albo sensual foreplay aby zobaczyc ze samo calowanie kobiety a reka masujaca cipke czy piers daje przyjemnosc. Co prawda nie